2737
2734

والاه منم دوست دارم برم.خیلی هم راجبش تحقیق کردم.بستگی به نوع پوستت داره.اگر پوستت روشن باشه سریعتر جواب میگیری.بستگی به جایی و کسی که برات انجام هم میده داره.یک جای خوب پیدا کن و برو.ولی بحث تاثیر ک اره تاثیر داره من دوستام راضی بودن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مال من شد 

خیلی خیلی خیلی راضیم 

ولی عزیزم لیزر یه چیزیه ک تا اخر عمر باید تمدید بشه

این ک لیزر کنی و بعد فکر کنی دیگه تموم شد اشتباهه

درضمن باید مطمئن باشی مشکل هورمونی مثل پلی کیستیک یا ... نداشته باشی

2731
2738

***تخفيف براي تعداد 10 نفر  بمدت 10 روز***

* هايفوتراپي 900/000 تومان (با پيشرفته ترين دستگاه و نتيجه دهي فوق العاده)

* ليزر موي زايد کل بدن 360 هزار تومان

(با دستگاه الکس دايود امريکايي و کاملا بدون درد)- با پراتور خانم و آقا

* بلفاروپلاستي 450 هزار تومان

کوچک کردن بيني 350 هزار تومان

*** ليزر کل بدن دانشجويان با اراِثه کارت دانشجويي فقط و فقط 300/000 تومان

*** به متولدين هر ماه 50 هزار تومان تخفيف استفاده از خدمات اهدا ميشود.

*** در صورت معرفي کلينيک به دوستان خود، 10% مبلغ خدمات دوستانتان زا هديه بگيريد.

* خدمات کلينيک:

ليزر موهاي زايد ، هايفوتراپي ،تزريق ژل، بوتاکس ، نخ ،ميکرونيدلينگ ،ميکرودرم ، هيدرودرمي، مزوتراپي سر ، صورت و سلوليت ،خال برداري ، پلاسما جت

ساعات کاري ؛ شنبه الي پنجشنبه ساعت 10-19

تلفن جهت هماهنگي 86110844 --86110849– 09120150817

تهران- گيشا - نبش کوچه 39- پ 356- ساختمان ش .270 ( بالاي داروخانه فدرا)- ط1- واحد 6

ی کلینیک من پبدا کردم نزدیک خونمون اصلا درد نداره لیزرش و از همون جلسه اول اثر میذاره قیمتاش عالیه فول بادی کاربردیش۲۹۹تومنه فول بادی کامل کاملش هرجایی از بدن ک بخام ۳۹۹ تومن زیر نطر پزشکم هست کارشون حرف نداره تو تهرانپارسه بین فلکه دوم و سوم شماره کلینیکم میذارم اگه خواستین وقت بگیرین ۷۷۷۱۶۰۸۹

برای من که واقعا شد من خیلی پر مو بودم و موهای ضخیم

الان چندین سال لیزر انجام دادم و موهام ریشه کن شده راحت شدم

واقعا لیزر برای ما خانم ها واجبه

من لیزر سلین میرفتم واقعا راضیم بودم از کارشون با وجدان و کاربلد

من چون جاهای زیادی رو برای لیزر رفته بودمم  و‌نتیجه نگرفته بودم و واقعا دیگه نا امید شده بودم فکر می کردم لیزر رو من جواب نمیده تا اینکه در اوج نا امیدی  چند جلسه رفتم پیششون ‌نتیجه گرفتم

02126643190