2410
2553
به خاطر چی پاک کرده؟یکم توضیح میدی

ببخاطر  اینکه شیلا خداداد از کردها حمایت کرده و اونم از کشورش ک با کردها در جنگه 

یجور کل کل 

دم شیلا گرم

تا خدا بنده نوازست، ب خلقش چ نیاز🤷‍♀️میکشم نازیکی تا ب همه ناز کنم🧚‍♀️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ایکاش میدونستین ک ما تو مرزامون چقدر سرباز میکشن همین کردایی ک شما ها سنگشو به سینه میزنین چندین خانواده منتظر برگشتن پسرشون موقع سربازی بودن واسه مرخصی ک خبر مرگشون ب خانواده اشون میرسه و جنازه جون ۲۰ سالشون میاد شما از پژاک خبر دارین میدونین تو مرز های ارمیه چی میگزره؟ اینکه وارد سردشت بشن تو خیابون پرسه بزنن وسه نفرو بکشن باز زود دستگیرشون کرد اره اینا بهش میگن پ ک ک که الان از نیرویه انسانی واسه خودشون دفاع ساختن  من نه طرفدار ترکیه ام نه کردا ولی امیدوارم زودتر این جنگ ها و درگیریا تموم شه و مردم دنیا در صلح باشن و تو مرزامون خون جونامون نریزه  واقعا هنوزم وقتی همسرم سردشت بود و اون اتفاق اوفتاد تنم میلرزه اینکه هرشب بهش زنگ بزنی و یه روز جواب ندن شب تا صبح بیدار بمونی تا شب بعد برسه امیدوارم اینو کسایی ک ادعاشون گوشو کر میکنه رو هم بشنون  تا از این راه ها واسه معروفیت و محبوبیت استفاده نکنند من بعنوان کسی ک عزیزش تو مرز خدمت کرده و استرس کشیده اینارو نوشتم 

جنبه‌ی محبت نداریم! ظرفیتمون که تکمیل شد، غرورمون سر ریز میشه، و سیل بی‌تفاوتی‌‌های ما افراد مهربون رو غرق میکنه. بعد آروم که گرفتیم، هاج و واج دنبال محبت می‌گردیم. آدم‌های عجیبی هستیم …
2720
ایکاش میدونستین ک ما تو مرزامون چقدر سرباز میکشن همین کردایی ک شما ها سنگشو به سینه میزنین چندین خان ...

یه دوستی داشتم کرد اشنویه بود. این به ما میگفت کاشکی کل ایران کردستان بود....😕😕😕😕😕😕

خیلی نژاد پرست و بدطینتن بعضیاشون. یعنی حاضرن عراقی باشن اما ایرانی نه!

روز ۲۱ اسفند ۹۸ دو خط خوشگل موازی که به هم نمیرسند نوید رسیدن روزای قشنگ رو دادن❤😍 خدا شکرت لطفا این دو خط رو نصیب هرکی که نی نی میخواد بکن زودِ زودِ زود
ایکاش میدونستین ک ما تو مرزامون چقدر سرباز میکشن همین کردایی ک شما ها سنگشو به سینه میزنین چندین خان ...

با حرفات گریه م‌ گرفت منم تو مرزم واقعا هم چقد شهید دادیم بخاطر پژاک و پ ک ک

منم همسرم سردشته یه دیقه دیر جواب بده من سکته رو زدم تازگیا خیلی بیشتر از قبل استرسی شدم😔هرروز و هرشب ایت الکرسی میخونم تا بیاد

یه دوستی داشتم کرد اشنویه بود. این به ما میگفت کاشکی کل ایران کردستان بود....😕😕😕😕😕😕 خیلی نژاد ...

بعله میخواد کردستان بسازن واسه خودشون  بعضیاشون ک مخالف کشورمون هستن خدا زودتر محوشون کنه

جنبه‌ی محبت نداریم! ظرفیتمون که تکمیل شد، غرورمون سر ریز میشه، و سیل بی‌تفاوتی‌‌های ما افراد مهربون رو غرق میکنه. بعد آروم که گرفتیم، هاج و واج دنبال محبت می‌گردیم. آدم‌های عجیبی هستیم …
2714
منم همسرم سردشته یه دیقه دیر جواب بده من سکته رو زدم تازگیا خیلی بیشتر از قبل استرسی شدم😔هرروز و هر ...

درکت میکنم عزیزم خدا سایشو بالا سرتون نگه داره خیلی سخته بخدا حالا که همسرم تعریف میکرده ک یه شب اماده باش کامل دادنو اجازه تیر دادن بهشون اون شب ک ممکن بود حمله کنند میگم چرا الان میگی میگه اگه اونموقع میگفتم شما ها همش فکرتون پیش من میموند با اینکه بود وای اینارو میگفت مطمعنن تا ۴۵ روز تموم شه اون برگرده من چندتا سکته میزدم هر مرخصیش

مرسی گلم،الان همسرتون کجا خدمت میکنه؟

تموم شد خدمتش مال یه سال قبل بود  و اینکه نترس اونا حواس جمع تر از بقیه کشور هستن همسرم میگفت تو منطقه مانه ولی اونیکی سربازا میگفتن موقع تظاهرات یکی مشکوک میزده دستشو رسونده کمر بندش سه نفره ریختن سرش جمعش کردن معلوم شده هیچی نداره 🤣🤣🤣اونا یه دستما ب کمرشون میبندن اونو فقط داشته درست میکرده

با حرفات گریه م‌ گرفت منم تو مرزم واقعا هم چقد شهید دادیم بخاطر پژاک و پ ک ک

خدا حافظ همه ی مرز نشینان و مرزبانانمون باشه 

اهان سرباز بود همسرتون؟

بله

2706