2733
2734
عنوان

کسی هست همسرش وسواس فکری داشته باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 2311 بازدید | 114 پست
میشه راجع به وسواس فکری بیشتر توضیح بدین

ساده ترین نوع وسواس فکری مث یه آهنگ هست میافته سر زبونت هی تکرار میکنی

ولی این افکار دیگه‌ ایی و با شدت بسیار زیاد و زمان طولانی

#بزرگی سرار به گفتار نیست #دوصد گفته چون نیم کردار نیست.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ساده ترین نوع وسواس فکری مث یه آهنگ هست میافته سر زبونت هی تکرار میکنی ولی این افکار دیگه‌ ایی و با ...

این خوبه من وسواس شدید بیماری دارم

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔
2731

من مجردم همسر ندارم.ولی خودم یک مدت درگید وسواس فکری در زمینه بیماری بودم.تا اینکه مراجعه کردم به یک روانشناس.اولا که باید ریشه مشکل پیدا بشه.که چرا همچین چیزی شده.برای هرکسی وسواس یک منبعی داره.کلن بیماری های روحی همینن.یکی با مرگ عزیزش یکی طلاق یکی از دس دادن بچه ش و ....ایشون باید همزمان جلساتشونو با روانشناس و روانپزشک شروع کنن.یعنی باید دارو مصرف کنن که کنترل کنن.من خودم فقط چند جلسه مشاوره رفتم دیگه دارو اینا نخوردم.خودم رو خودم کار کردم.یک کاری هم ک کردم این بود که خودم خودمو توو اون شرایطی که ازش ترس داشتم و باعث شروع وسواسم میشد قرار میدادم.خیلی سخته ولی تونستم تا حدی کنترلش کنم.بدیش اینه که خاموش میشه برای یک مدت و دوباره فعال میشه.همسرتون باید دارو بخورن

استارتر میشه راجع به علائمش یه کم بیشتر توضیح بدی؟

عزیزم خیلی طولانی میشه بهتره یه سرچ تو نت بزنی

کلا نث وسواس عملی نی مونه ولی این مورد بیشتر فکر در گیر تکرار میشه

من خودم وسواس تمیزی داشتم، وسواس فکری هم داشتم یه خبر بد هم بهم رسید شوک عمیق شدم تا ۳-۲ سال هم افسردگی. افسردگی شدید نه این مدلی که بی انگیزه و دل مرده باشم نه کاملا مرده متحرک اینقد غذا نخوردم دچار فقر ویتامین ( همش)، فقر آهن و کلسیم و ید اینا شدم که مشکلات دیگه همراه داشت مول تیروئید و قلب و هزار تا چیز دیگه. 

ولی الان که دارم واستون اینا رو مینویسم کمبود ویتامین ندارم، تیروئیدم کامل برطرف شده، افسرده نیستم، وسواس تمیزی ندارم ولی این وسواس فکری احمقانه هنوز هستت. 

البته کمتر شده خیلی کمتر شده همسرم اصلا حسش نمیکنه ولی خودم تو ذهنم میجنگم باهاش. از پسش برمیام میدونم.

من دکتر نرفتم چون دکتر خوب و اینکه باهاش راحت باشم پیدا نکردم هنوز. بنظرم اول از همه یه آزمایش خون کلی بدین یه وقت هایی کمبود بعضی ویتامین هاست آدم سیمکشیش بهم میریزه. با یه دکتر روانپزشک یا رواندرمانگر هم صحبت کنین. 

آنکس که تو را شناخت جان را چه کند   فرزند و عیال و خانمان را چه کند    دیوانه کنی هر دو جهانش بخشی  دیوانه ی تو هر دو جهان را چه کند   
2738
خدا شفاشون بده الهی

الهی آمین واقعا سخته 

شوهرمم داره کم ولی بازم اذیتم فکرهایی میکنه که اصلا به ذهن من نمیرسه هر چی میگم اینا چیه بی خیال فکرهای الکی میکنی میگه تو ساده ای

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.
بیشتر فکری هست

میشه چند نمونه بگین؟

آخه وسواس فکری خود آدم اذیت میکنه دیگران اذیت نمیشن!!!🤔🤔🤔

آنکس که تو را شناخت جان را چه کند   فرزند و عیال و خانمان را چه کند    دیوانه کنی هر دو جهانش بخشی  دیوانه ی تو هر دو جهان را چه کند   
من خودم وسواس تمیزی داشتم، وسواس فکری هم داشتم یه خبر بد هم بهم رسید شوک عمیق شدم تا ۳-۲ سال هم افسر ...

حدود سیزده ساله تحت نظر دکتره

افکارش بیش از حد زیاده

مشکل خونی و جسمی نداره

تیروئید هم نداشت

افسردگی شدید و افکار وسواسی بهش فشار میاره

این خوبه من وسواس شدید بیماری دارم

اتفاقا وسواس بیماری هم داره همشتو راه دکتر و دوا هستیم ولی هیچ مریضی هم نداره

تا حالا چند بار از پاهاش عکس گرفته میگه درد میکنه احتمالا شکسته

به هیچ صراطی هم مستقیم نیست تا عکس نگیره ول کن نیست

من وسواس فکری شدیییدددد داشتم جوری که از ادما دوری میکردم فکرای مزخرف ب ذهنم میرسید خود ب خود خوب شدم خدا اون روزا رو ببره و دیگ نیاره

تیکر بارداری نیستا تیکر رژیممه وزن هدف60کیلو قد:168وزن الانم 65
اتفاقا وسواس بیماری هم داره همشتو راه دکتر و دوا هستیم ولی هیچ مریضی هم نداره تا حالا چند بار از پا ...

😐یا خدااااا شما اذیت نمیشین؟؟ 

تیکر بارداری نیستا تیکر رژیممه وزن هدف60کیلو قد:168وزن الانم 65
2706