2726
عنوان

برادرم از خونه رفته اخه یه ادم چقدر پست میتونه باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 3583 بازدید | 157 پست
اخه ماما میخوایم به اونجا نکشه بخدا داداشم قد بلند خوشگل سر زبون دار همه حسرتشو دارن اونوقت بی عقل چ ...

نميتونين به خواست شماها نيست بابام ميگه من خودم جوون بودم مادرم نتونست جمع ام كنه به اندازه موهاي سرم جوون ها رو ديدم خودم بزرگشون كردم تمام پسر عمه هامو شش تا بودن پنج تا پسر عمو دارم بابام ميگه همه اينها رو بزرگ كردم ميدونم نبايد باهاشون لج كرد بايد ولشون كرد برن سرشون به سنگ ميخوره برميگرده تمام وقتهايي كه مامانم مثل اسفند رو اتيش بود بابام ارم بود ميگفت صبر كن درست ميشه ادم ميشن اما ما نميتونيم به راه بياريم بايد رهاشون كنيم 

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پولش بوده میخواسته داد و بیداد کرده  ما ابروداریم تو محل میشناسن همه مارو

Atoدادین دستش 

از این بعد پولش تموم شد میاد ظرف میشکونه داد بیداد میکنه

بابات از ترس ابرو دو دستی پول میده

همون ک من گفتم اومد کسی اهمیت نده وسیله هاشو هم بدین ببره ک دوباره برنگرده تا ادم نشد.مامان بابات هم اگ خونه ان برن بیرون اون لحظه ک اعصابشون خرد نشه

کاربری قبلیم بادبادک بود 
2728
منم همینو میگم بهشون قلبشون طاقت نمیاره اخه پدر مادر چقدر بدختن

بگو صبور باشن گاهی وقتها لازمه و اینارو خدا تدارک میبینه برای تکاملش لازمه .....به مادر و پدرت بگو قدرت دعاشون بالاست براش دعا کنند هر جا هست سلامت و در پناه خدا باشه

خدا بهترین نعمتی که بهم داد خودش بود.حس بودن با خدا خیلی زیباست
پولشو ازکجا اورده بوده؟مگ مال بابات نبوده که داده بهش؟

نه خودش تو مغازه بابام کار میکرد درامدشو داده بود بابام براش حواله ماشین خریده بود

که اون روز پولشو پس گرفت همشو

بگو صبور باشن گاهی وقتها لازمه و اینارو خدا تدارک میبینه برای تکاملش لازمه .....به مادر و پدرت بگو ق ...

پدر مادرن پاره تنشونه بخدا خیلی شکسته سده مادرم 

اگر بدونی بابام چقدر کمک همه کرده تو زندگی این شد جواب خوبیاش و دست گرفتن مردم

شما با دوتا راهزن طرفین پس🤔

اره بدجورى...بعد اينش به ادم زور مياد كه چند روز پيش داداشم به بابام ميگفت تو واسه من كارى نكردى...ميدونى چيه وقتى پول داشته باشى همه ازت بدجورى توقع دارن

ميترسم براى ديدنم از بهشت به جهنم آيد..................مادر است ديگر

مث بچه های مادرشوهرم انقد جیبشونو پر کردن که الان برا پول مادرپدرشونو میزنن .یسره تو خونه خوابن از بس تنبل بار اومدن 

تورو خدا درست تربیت کنین بچه هاتونو 

فـــانی دِدُنیــــا🌑پـــس دلـــ نشکـــنیمـــ  💜دیـــنــ ا'نــسانیتــ 💙 شغـــلــ مـــادر💚 زادگـــاهــ دنیـا 💛محکومیتــ زندگیــ کردنـ❤               
اره بدجورى...بعد اينش به ادم زور مياد كه چند روز پيش داداشم به بابام ميگفت تو واسه من كارى نكردى...م ...

بحث توقع نیست بحث جنم و غیرته 

مرد غیرتی عارش میاد دست دراز کنه جلو کسی برای پول 

حتی پدری که ثروت قارون داره

قدیمیا میگن هرچی بریزی تو آشت میاد تو قاشقت 

پرتوقع بار اومده 

یادمان باشد به خاطر بی کسی هرکسی را به زندگیمان راه ندهیم با بی کسی میشود زندگی کرد اما با هرکسی نه 

اگر باهات صمیمیه نمیتونی خودت باهاش تماس بگیری و صحبت کنی؟بگو توی قرآن خدا چقدر سفارش کرده به پدر مادرتون داد نزنید دلشون نشکنید و اگر نفرینت کنن زندگیت کن فیکون میشه.بگو برای دختر نشناخته و معتاد این کارو نکن ارزش نداره دل پدرمادرتو بشکنی.بگو تو گریه اینارو دراوردی فکرمیکنی خنده و خوشبختی نصیبت میشه؟بگو تو به یه سنی رسیدی که پدرمادرمون باید روت حساب کنن و از هوله تو دربیان و باعث افتخارشون باشی.بگو الان تو داری شدیدترین ضربه رو به خانوادت میزنی برای چی؟چی میخای؟دختررو؟اگر دو روز دیگه معتاد بود دیدی خونتو بجای تمیز کردنو غذا درست کردن پر از معتاده مثل خودش کرده باشه چی؟اگر توی غذات داد بهت خوردی معتاد شدی چی؟خسته بری خونه میبینی به جای محبت به تو نئشه شده چی؟یا توهم زد با موادی که میکشه سرتو برید چی؟بگو دردت چیه که پدرمادرتو اذیت میکنی؟بگو اصلا بیا خونه خودم بشین باهاش صحبت کن نرم بشه.بعد قبل از اینکه بیاد به خوردنی یه بار حمد و ۷۰بار توحید بخون فوت کن به نیت سر براه شدنه برادرت و دست از این دختربازیاو کاراش برداره بده بخوره.اگرم تونستی بخون فوت کن بهش به همین نیت که برگرده و پسره خوبی باشه.طورب بخون فوت کن نفهمه.خیلی تاثیر داره.انشااله که خدا هدایتش کنه

2706