2726

سلام دوستای قشنگم.

من خودم به لطف و کمک خدا از ختم چهل و یک روزه ی سوره حشر معجزه دیدمو اومدم ک اینبار چهل و یک نفر بشیمو هرروز به نیت یکیمون این سوره مبارک بخونیم.

سوره حشر اسماالحسنی داره و خیلیا ازش معجزه دیدن.

کساییکه مایلن اسمشونو بگن و اگه دوسداشتن حاجتشونم بنویسن ک هرروز کلی دعا و انرژی مثبت ب نیت حاجتشون ب سمتشون روونه بشه.

انشاءالله هیچ آرزویی، آرزو نمونه.

من به دستان خدا خیره شدم، معجزه کرد. خدایا شکرت بخاطر هدیه ی قشنگت ب منو همسرم♥️

من میخوام

💞فان مع العسر یسری💞             صبورانه در انتظار زمان بمان! هرچیزدر زمان خودش رخ می دهد باغبان حتی اگر باغش را غرق اب هم کند درختان خارج از فصل خود میوه نمیدهند .۱۴۰۱/۰۵/۱۸ درست زمانیکه انتظارشو نداری معجزه اتفاق میفته.خوش اومدی معجزه زندگیم
من میخوام

نی نی میخوام. 😊

💞فان مع العسر یسری💞             صبورانه در انتظار زمان بمان! هرچیزدر زمان خودش رخ می دهد باغبان حتی اگر باغش را غرق اب هم کند درختان خارج از فصل خود میوه نمیدهند .۱۴۰۱/۰۵/۱۸ درست زمانیکه انتظارشو نداری معجزه اتفاق میفته.خوش اومدی معجزه زندگیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم میخوام. .هر روز چند بار بخونیم؟

سلام به دوستان نی نی سایت❤...خدا اگه می‌خواست ما گیاه خوار باشیم، به جا اینکه برا حضرت ابراهیم از آسمون گوسفند بفرسته، کلم بروکلی میفرستاد😂😂

عزیزای دلم روزی یه دونه خونده میشه. من اسمارو مینویسمو هرروز به نیت کسیکه نوبتشه یه دونه سوره حشر میخونیم.

منتظرم چهل و یک نفر بشیم تا لیستو تهیه کنمو بهتون خبر بدم ک از چه تاریخی شروع کنیم.

من به دستان خدا خیره شدم، معجزه کرد. خدایا شکرت بخاطر هدیه ی قشنگت ب منو همسرم♥️
من میخوام

حتما گلم. منتظرم چهل و یک نفر جمع بشیم تا لیستو تهیه کنمو بگم از کی شروع میکنیم.

ایشالا به هرچی میخوای برسی عزیزدلم

من با اینکه خیلی ناامیدم ام هستم از بس ختم های بی اثر گرفتم 

مهربونم هیچوقت از خدا ناامید نشو. خدا خیلی بزرگتر از آرزوهای ماست.

منم مثل تو بودم ولی الان یه آدم دیگه شدم. بهش اعتماد کن

2706