1711
1707

سلام دوستای قشنگم.

من خودم به لطف و کمک خدا از ختم چهل و یک روزه ی سوره حشر معجزه دیدمو اومدم ک اینبار چهل و یک نفر بشیمو هرروز به نیت یکیمون این سوره مبارک بخونیم.

سوره حشر اسماالحسنی داره و خیلیا ازش معجزه دیدن.

کساییکه مایلن اسمشونو بگن و اگه دوسداشتن حاجتشونم بنویسن ک هرروز کلی دعا و انرژی مثبت ب نیت حاجتشون ب سمتشون روونه بشه.

انشاءالله هیچ آرزویی، آرزو نمونه.

فقط 2 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من به دستان خدا خیره شدم، معجزه کرد. خدایا شکرت بخاطر هدیه ی قشنگت ب منو همسرم♥️

من میخوام

خدایا یک سال دیگه هم گذشت با حسرت گذشت... 😢😢😢بازم شکرت                                                                 💞فان مع العسر یسری💞             صبورانه در انتظار زمان بمان! هرچیزدر زمان خودش رخ می دهد باغبان حتی اگر باغش را غرق اب هم کند درختان خارج از فصل خود میوه نمیدهند        
من میخوام

نی نی میخوام. 😊

خدایا یک سال دیگه هم گذشت با حسرت گذشت... 😢😢😢بازم شکرت                                                                 💞فان مع العسر یسری💞             صبورانه در انتظار زمان بمان! هرچیزدر زمان خودش رخ می دهد باغبان حتی اگر باغش را غرق اب هم کند درختان خارج از فصل خود میوه نمیدهند        

مامانا در مسابقه نان کید با جایزه های هیجان انگیز شرکت کنین

1713

منم میخوام. .هر روز چند بار بخونیم؟

سلام به دوستان نی نی سایت❤...خدا اگه می‌خواست ما گیاه خوار باشیم، به جا اینکه برا حضرت ابراهیم از آسمون گوسفند بفرسته، کلم بروکلی میفرستاد😂😂
1710

عزیزای دلم روزی یه دونه خونده میشه. من اسمارو مینویسمو هرروز به نیت کسیکه نوبتشه یه دونه سوره حشر میخونیم.

منتظرم چهل و یک نفر بشیم تا لیستو تهیه کنمو بهتون خبر بدم ک از چه تاریخی شروع کنیم.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من به دستان خدا خیره شدم، معجزه کرد. خدایا شکرت بخاطر هدیه ی قشنگت ب منو همسرم♥️
من میخوام

حتما گلم. منتظرم چهل و یک نفر جمع بشیم تا لیستو تهیه کنمو بگم از کی شروع میکنیم.

ایشالا به هرچی میخوای برسی عزیزدلم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من با اینکه خیلی ناامیدم ام هستم از بس ختم های بی اثر گرفتم 

مهربونم هیچوقت از خدا ناامید نشو. خدا خیلی بزرگتر از آرزوهای ماست.

منم مثل تو بودم ولی الان یه آدم دیگه شدم. بهش اعتماد کن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1717
خونه و.کار پر درآمد میخوام برا کدومش بگیرم؟

برا هرکدوم که الان بیشتر نیاز داری. من واسه یه نیتی گرفته بودمو هنوز ختم تموم نشده بود ک بهش رسیدم. بقیشو فقط شکر میکردمو یه چیز دیگه ازش هواستم.

ختم من تازه تموم شده و میخوام ایندفعه برا یه حاجت دیگه با شماها شروع کنم.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نی نی میخوام. 😊

حتما براورده میشه شک نکن. منتظرم چهل و یک نفر کامل بشیم لیستو بزارمو بگم از کی شروع کنیم.

اگه کسیو میشناسید دعوتش کنید بیاد باهم بخونیم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من به نیت کار خسته شدم توخونه

ب امید حاجتروایی گلم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گل پری هستم من یک دونه برمیدارم حاجتم و نمیتونم بگم لطفا دقیق بگو ازیک شروع کنم چطوری بخونم

عزیزدلم منتظرم چهل و یک نفر بشیم تا لیستو تهیه کنم. خبرتون میکنم گلم.

اگه کسیو میشناسی دعوتش کن شرکت کنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1651