2726
عنوان

سختی یا خوشی زندگی

185 بازدید | 16 پست

سلام دوستان جایی خوندم که اگر تو این دنیا سختی بهمون میرسه از عملکردمونه.کیا اینو واقعا تو زندگیشون دیدن؟من خودم خیلی قبول ندارم چون ممکنه خیلیم خوب باشی و سختیت بیشتر از کسانی باشه که برا دنیا زندگی میکنن.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
من قبلا قبول داشتم تا اینکه خودم با وجود خوب بودنم، شوهر و خانواده شوهر بدی نصیبم شد.خیییلی بداااا ...

مثل من و شکم از همونجا شروع شد.میبینم هرجی خوبتر و با اعتقادتر بخوای باشی تو این دنیا بیشتر اذیت میشی و قرارم نیست حتما عوص خوبیت بهت خوبی برسه

این دنیا منبع انرژیه. یعنی اگه انرژی مثبت بدی به کائنات انرژی مثبتم میگیری اگه انرژی منفی بدی انرژی ...

اینو قبول دارم که فکر منفی منفی رو جذب میکنه ولی فکر مثبتم چندان مثبت جذب نمیکنه.مثلا من همیشه فکر میکردم خانواده شوهر خوبی خواهن داشت و تو ذهنم روابط خوب بینمون رو تصور میکردم ولی متاسفانه خیلی بد بودن 

من اطرافمم هرکیو دیدم خوب بوده ، بدترینا نصیبش شده نمیدونم چرا واقعا

انگاری این دنیا فقط برا اونایی هست که به اصطلاح خودشون زرنگن.همونایکه حاضرن دیگران رو له کنن تا خودشون جایگاه بهتری داشته باشن

اینو قبول دارم که فکر منفی منفی رو جذب میکنه ولی فکر مثبتم چندان مثبت جذب نمیکنه.مثلا من همیشه فکر م ...

منم همیشه تو ذهنم یه ازدواج موفق و یه خانواده همسر خوب بود

اما یه ذره نزدیکم به ذهنیاتم نشدم

خیلی بدن

اگه بتونم تحملمو ببرم بالا که زودترم جدا بشم خیلی خوب میشه

خستته شدم دیگه

اینو قبول دارم که فکر منفی منفی رو جذب میکنه ولی فکر مثبتم چندان مثبت جذب نمیکنه.مثلا من همیشه فکر م ...

منم قبول دارم منفی جذب میشه ولی مثبت گاهی تنها کاری ک میتونیم بکنیم اینه ک حداقل منفی نباشیم

سرشار از اضطراب اینده 🖤🙃
پس من دیگ خیلی مقربم 😂

بله عزیزم حتما همینه اگه صبر کنی و طاقت بیاری و هی چرا چرا نکنی ناشکری نکنی جوری برات جبران میکنه میکنه که خودتم بمونی 

خدا جبران میکنه کوچیکترین مشکلاتو

برای  تعجیل در امر  فرج آقا امام زمان  صلوات 
2706