2726

اگه درد داره بهتره عمل کنه

عملش سرپایی محسوب میشه

نترس

افرادی هستند که مدام به حرف زدن ادامه می دهند بدون آنکه بدانند درباره چه و چرا صحبت می کنند، آنها به حرف زدن ادامه می دهند چون نمی توانند متوقف شوند، اگر از چرندیاتی که از ذهنتان می گذرد اندکی آگاه شوید و بدانید که واقعا چیزی برای گفتن وجود ندارد در سخن گفتن تردید می کنید، درباره سکوت نگران نباشید، به این دلیل نگران سکوت هستید که همه‌ی جامعه در حال حرف زدن هستند و شما هراس دارید، اما اگر درک کنید که سکوت واقعا چیست، چیزی پر ارزش برای گفتن خواهید داشت، اگر در سکوت خود عمیق شوید، کلامتان دیگر کلماتی تو خالی نخواهد بود، بلکه شکوه درونی تان را بیان می کند.@naghmegi

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پیش یه اورولوژ خوب برید سونو و نعاینه و آزامایش بدید کدوم شهری؟

شیرازم.ما که فعلا قصد بچه دار شدن‌نداریم عمل کنیم بهتره یا نکنیم؟اخه یکم درد داره من گفتم عمل کنیم اما با این حرفا الان نگران شدم

2728
شیرازم.ما که فعلا قصد بچه دار شدن‌نداریم عمل کنیم بهتره یا نکنیم؟اخه یکم درد داره من گفتم عمل کنیم ا ...

نه نگرانی نداره

من خیلی دوست داشتم شوهرم عمل کنه

تشخیص عمل با دکتره ... بزار دکتر تصمیم بگیره

افرادی هستند که مدام به حرف زدن ادامه می دهند بدون آنکه بدانند درباره چه و چرا صحبت می کنند، آنها به حرف زدن ادامه می دهند چون نمی توانند متوقف شوند، اگر از چرندیاتی که از ذهنتان می گذرد اندکی آگاه شوید و بدانید که واقعا چیزی برای گفتن وجود ندارد در سخن گفتن تردید می کنید، درباره سکوت نگران نباشید، به این دلیل نگران سکوت هستید که همه‌ی جامعه در حال حرف زدن هستند و شما هراس دارید، اما اگر درک کنید که سکوت واقعا چیست، چیزی پر ارزش برای گفتن خواهید داشت، اگر در سکوت خود عمیق شوید، کلامتان دیگر کلماتی تو خالی نخواهد بود، بلکه شکوه درونی تان را بیان می کند.@naghmegi

شوهرمنم دارهه گرید ۱و۲واسپرمش کندهه حرکتش دکتر براش دارو نوشت برای دوماه گفت اگه این دوماه خوب نشد باید عمل کنه حالا شوهرمن نه عمل میکنه نه دارو میخرهه بایه عطار صبحت کردم گفت زالو درمانی کنه الان خیلیا بازالو درمانی بچه دار شدن گفتش واریکوسل مثل تب خال میمانه بعداز خوب شدن میتونه چند سال دیه باز بوجود بیاد حالا ماموندیم چکار کنیم

شوهرمنم دارهه گرید ۱و۲واسپرمش کندهه حرکتش دکتر براش دارو نوشت برای دوماه گفت اگه این دوماه خوب نشد ب ...

ینی با عمل ممکنه بازم برگرده یا با زالو درمانی؟

ینی با عمل ممکنه بازم برگرده یا با زالو درمانی؟

کلا هردوتاش رو میگفت میگفت که زالو درمانی بهترهه عمل اسپرم رو به صفر میرسونه معلوم نمیشه بره بالا یانه تا۷۵روزهم نباید کار سنگین وچیزی بردارهه بیشتر یه کیلو 

مال شوهر تو گرید چندهه دکترش چی گفته اسپرمش کند حرکت میکنه یانه؟

به خاطره بچه خداروشکر همون ماهم باردار شدم چون دکتر گفت اگه قبل عمل بارداربشی ممکنه سقط بشه

خدایا شکر که بچه دار شدی

گرید چند داشت شوهرت مشکلش کندی اسپرم هم بود عملش چطور بود سرپایی بود درد داشت بعدازعمل چی

خدایا شکر که بچه دار شدی گرید چند داشت شوهرت مشکلش کندی اسپرم هم بود عملش چطور بود سرپایی بود درد د ...

عزیزم گرید ۱ بود مشکلش هم کم بودن تعدادش بود یک شب هم بیمارستان بستری بود درد نداشت فقط جای بخیه هاش یکم می سوخت

شوهر من داشته قبلا که نوجون بوده یه بار عمل کرده یه بار تو جوونی عود کرده باز عمل کرده اگر نکنن احتمال باروری کم میشه

یه بارداری پوچ و سقط از سرم گذشت؛ و دوباره یه سقط خودبه خودی، دعا کنید منم لایق مادر شدن باشم...

شوهر منم داشت گرید سه عمل کرد 

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا
من داداشم و شوهرم عمل کردن هر دو هم وضعیتشون بهتر شد

عزیزم گرید چند بودن چن وقت بعدش باردار شدی؟

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا
2706