2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه خفیف باشه نیازی به جراحی نیست با دارو خوب میشه

اصلا با همون تعداد اسپرم سالم شانس بارداری دارن

بعضی واریکوسل ها باعث حرکت کند اسپرم میشه که بعد نزدیکی بهتره نیم ساعت دراز بکشی

فقط در بعضی موارد که واریکوسل شدید هست و موفولوژی خوب نیست احتمال سقط جنین هست

افرادی هستند که مدام به حرف زدن ادامه می دهند بدون آنکه بدانند درباره چه و چرا صحبت می کنند، آنها به حرف زدن ادامه می دهند چون نمی توانند متوقف شوند، اگر از چرندیاتی که از ذهنتان می گذرد اندکی آگاه شوید و بدانید که واقعا چیزی برای گفتن وجود ندارد در سخن گفتن تردید می کنید، درباره سکوت نگران نباشید، به این دلیل نگران سکوت هستید که همه‌ی جامعه در حال حرف زدن هستند و شما هراس دارید، اما اگر درک کنید که سکوت واقعا چیست، چیزی پر ارزش برای گفتن خواهید داشت، اگر در سکوت خود عمیق شوید، کلامتان دیگر کلماتی تو خالی نخواهد بود، بلکه شکوه درونی تان را بیان می کند.@naghmegi
2720
وا.پس بالاخره باید جراحی کرد یا نه؟!!!!!

من درمورده بچه دار شدنش نظر دادم دیگه بقیه چیزاش دسته خودتونه ک عمل بشه یا ن

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕
اگه خفیف باشه نیازی به جراحی نیست با دارو خوب میشه اصلا با همون تعداد اسپرم سالم شانس بارداری دارن ...

شوهر من وقتی زیاد میشینه اذیت میشه.کارشم پشت میزیه.قصد بچه دار شدن نداریم.موندیم چه کنیم

2714
وا.پس بالاخره باید جراحی کرد یا نه؟!!!!!

دکتر به شوهر من گفته بود چون واریکوسلت خفیفه .. اگه عمل کنی یه ریسکه..ممکنه بدتر شه

چون کلا بعد عمل واریکوسل تا چند وقت اسپرم صفر میشه بعد دوباره م یره بالا

ولی برای بعضی ها ممکن۶ تعداد دیگه بالا نره

افرادی هستند که مدام به حرف زدن ادامه می دهند بدون آنکه بدانند درباره چه و چرا صحبت می کنند، آنها به حرف زدن ادامه می دهند چون نمی توانند متوقف شوند، اگر از چرندیاتی که از ذهنتان می گذرد اندکی آگاه شوید و بدانید که واقعا چیزی برای گفتن وجود ندارد در سخن گفتن تردید می کنید، درباره سکوت نگران نباشید، به این دلیل نگران سکوت هستید که همه‌ی جامعه در حال حرف زدن هستند و شما هراس دارید، اما اگر درک کنید که سکوت واقعا چیست، چیزی پر ارزش برای گفتن خواهید داشت، اگر در سکوت خود عمیق شوید، کلامتان دیگر کلماتی تو خالی نخواهد بود، بلکه شکوه درونی تان را بیان می کند.@naghmegi
دکتر بره دقیق میگه‌ و قابل اعتماده؟نگه بیا جراحی بعد خدایی نکرده فردا مشکلی پیش بیاد؟

پیش یه اورولوژ خوب برید

سونو و نعاینه و آزامایش بدید

کدوم شهری؟

2706