2733
2734
عنوان

رقصصصصص🎶🎤

371 بازدید | 47 پست

اهنگ شادو رقص میخام

توخونه میخام برقصم تند باشه ک ضربانم بره بالا

چی پیشنهاد میکنین???

مرسی عشقا😘

آنان ک میرقصند درچشم کسانی ک صدای آهنگ را نمی شنوند،همیشه دیوانه ب نظر می آیند💃

جونی جونوم 😂😂

کاش نقشه سرزمینم به جای گربه شبیه سگ بود تا مردمانش بجای خیانت “وفا” داشتند 😏 (دوس ندارم از زندگی شخصیم بگم میخاستم بگم الان جزو تاپیکام بود پس اینقد اصرار نکن دوست عزیز 😊) ✨دختر شاه پریون نیستم ✨اگه از غم و غصه نمیگم دلیل نمیشه خوشبختم منم مثل همه ی آدما دیگه مشکلات خودمو دارم حتی بیشتر از شما ✨ادما رو از ظاهر قضاوت نکنین 🙏مرسی اه 🤧

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گلپونه های وحشی😐

سخت است حرفت را نفهمند....سخت تر این است که حرفت را....اشتباهی بفهمند....حالا میفهمم که خدا چه زجری میکشد....وقتی این همه آدم حرفش را.....نفهمیده اند که هیچ ....اشتباهی هم فهمیده اند...👤دکتر شریعتی
2731

آهنگای خداوردی که ادمو دیوونه میکنه 😂😂😂

کاش نقشه سرزمینم به جای گربه شبیه سگ بود تا مردمانش بجای خیانت “وفا” داشتند 😏 (دوس ندارم از زندگی شخصیم بگم میخاستم بگم الان جزو تاپیکام بود پس اینقد اصرار نکن دوست عزیز 😊) ✨دختر شاه پریون نیستم ✨اگه از غم و غصه نمیگم دلیل نمیشه خوشبختم منم مثل همه ی آدما دیگه مشکلات خودمو دارم حتی بیشتر از شما ✨ادما رو از ظاهر قضاوت نکنین 🙏مرسی اه 🤧

رقص میری واسه لاغری یا میخای تمرین کنی؟ 

2738

الان اخر صفره نوحه بذار فعلا با ریتم اروم شروع کن تا بدنت گرم بشه صفر که تموم شد تندش کن برو رو ریتم دیس دیس😁😁

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
بیا بریم شمال..😁 چیه دلت خواست منم دلم خواست..😜

نازززنیممممم تو دلت ی دریاستت لالالا 😂😂😂😂😂

اهنگای خداوردی  اهنگای میثاق راد و مهدی یاریان. اهنگای ساسی ساقیا و استاد و جنتلمن و ... من ...

مرسی عشقم

گوگل بزن آهنگ رقص ورزشی،اهنگای شاد و تندی میاد دانلود کن برقص باهاشون  

بابام که رفت شهر خالی شد،مگر تو چند نفر بودی بابای گلم😭😭😭😭 فراموش کردنت هنر میخواهد و من بی هنرترین انسان عالمم😭😭😭
2706