1472
1459

من حدودا چهارسال پیش شوهرم بهم خیانت کرد وقتی فهمیدم به خونوادش گفتم رفت دختره روعقد کرد والان سه سالی هست عقدهستن ومن جداشدم کوچیکه ۱۱وبزرگه دیپلمه دیگه  بعد الان پنج ماهی میشه طلاق گرفتم بابای بچه ها به گه خوردن افتاده که بچه هام پسرهستن توجامعه خراب میشن من اشتباه کردم ولجبازی کردم اینم بگم توشهری که من هستم نیست جداشدم اون رفت قشم اون خانمم شهردیگس هفته ای یه بار بدون استثنی میاد بچه ها میبینه واصرارداشت اونو طلاق میده برگردم ومنم  گفتم همه ی اموالت باید بنام من باشه اونم میگه طلاق میدم اگه واقعا هدفم ازدواج بود تا حالا بداش خونه گرفته بودم وعروسی کرده بودم وقبول کرده شرایط منو ..دیدن بچه ها هفته ای یکبارمیاد اما ازعید تا الان اون خانم روندیده وفقط پیام بهم میدن حالا اون فهمیده دیدن بچه ها میاد زنگ زده به من فحشم داده نفرین میکنه که توشوارمنو دزدیدی من گفتم من حتی اگه ازدواجم بکنم به واسطه ی بچه ها بااین اقا بازم درارتباطم 

مشکل شما به من ربطی نداری وقتی اوارشدی رو زندگی من این چیزا حالیت نبود حق انتخاب داشتی حق زندگی داشتی حالا که به مشکل خوردین من شدم شوهر دزد پس تو چه کوفتی بود افتادی وسط زندگی بیست ساله

میگفتی تو شوهرمنو دزدیدی سلیطه تو هوار شدی رو زندگی من پس خفه شو

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اینکه هیچکس شبیه حرفاش نیست به کنار....چرا هیچکس شبیه عکساش نیست؟!😕

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1436

میگفتی تو خوبی😕😕

برای برنگیختن حسادت اسب سوار خر نشو همین دیگه گفتم سوار هر خری نشین                                                                                         یه عده انگار دوراز جون ادم نیستن مثله ادم باهاشون حرف میزنی گاز میگیرن 😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕متاسفانه بعضیارو نمیشه قانع کرد، باید به نفهمیشون احترام گذاشت                                به بعضی ها باید گفت کورمون نکنی با اون روشن فکریت چلچراغ
1469

میگفتی احمق تو بیست سال زندگی منو دزدیدی طلب کاری نخاله ؟ هرچیم به نامت نکرد حداقل بگو به نام بچه ها کنه و چیزی براش نمونه

الهی هر که سودای تو دارد چه غم از هر دو جهانش نگران تو چه اندیشه و بیم از دگرانش?
1474

محل سگم نده ب دختره

همسرقبلتم عادت کرده ب خیانت و هرزگی الانم تورونمیخاد بچه هاشومیخاد

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💍تیکرعروسیمه💍بغض یعنی یه فرزند تو دار به یه لبخند رو کارکه از دورن شکسته شده با یه حسرت یه تومار حرفتو خونه ای که یه دم جنگو طوفان بعد همه خسته شدن و پدر رفته تو حالجا انداختو خوابید خونه پادگانه فردا مامان زجه زنان تویه دادگاههصداش گرفته دل شکسته هنجره خشک طلاقاین کلمه روحه بچه رو کشت
میگفتی تو شوهرمنو دزدی سلیطه تو هوار شدی رو زندگی من پس خفه شو

مگه شوهرش اختیار نداشته که دزدیده باشتش

خب شوهرشم خودش خواسته این غلط بیجا رو کنه

هر دو مقصر اند ولی متاسفانه این خانم ها هستن که بیشتر متضرر میشن

1450