2733
2734
عنوان

پسرم همش میپره و جیغ میزنه

| مشاهده متن کامل بحث + 133 بازدید | 18 پست
چرا سرما خورده بود

از اونه... 

بخصوص اگه این سرماخوردگی ویروس جدید باشه... 

یعنی کل بدن آدم درد میکنه... دختر منم گرفت بعد من و همسرم، باورت میشه دو هفته است هنوز درگیریم... 

تا صبح خود من چند بار بیدار میشم... بچه که طاقت و توانی نداره

تو استرس که میگم مثلا می‌خوام دارو بدم استرس داره دستشویی ببرم نمیاد غذا نمیخوره خوابیدند اذیت می‌کن ...

احساس میکنم پسرت ازت میترسه.بچه ها معصومن و به دنبال انتقام و آزار نیستن.هر بچه ای یه زبان عشق داره.زبان عشق دختر من بغل کردن و تماس فیزیکی بود و من اینو کشف کردم.ببین با کدوم رفتارت آروم میشه.با بغل و آرامش و شادی مادر بچه ها آرومتر میشن.اگه یکی از رفتارات عصبیش میکنه اونو انجام نده.دختر من وقتی بیش از حدگوشی میگیرم دستم کلافه میشه،شبا بغلش کن.نوازشش کن.کاری کن از اینکه پیشته احساس آرامش کنه.بهت اعتماد کنه.خالصانه بهش محبت کن.درست میشه.احتمالا استرس داره.دسشویی که داره با عشق ببرش و کاری کن و حرفی بزن که بفهمه عاشق این کاری.غذاشو که نخورد بهش بگو ببین من عاشقتم و نمیخوام تو مریض بشی ، چون اگه تو مریض بشی منم مریض میشم.وقتی جیغ و داد میکنه بگیرش بغلت و بوسش کن.میدونم کنترل اعصاب اون موقع عجیب سخته.ولی اگه تو خودتو کنترل کنی مطمئن باش تو برنده ای و بعد پشیمون نمیشی.

یک کلام ، ختم کلام ، با تو بکام ، بی تو تمام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731