2410
2553

داداشه منم تو یه ساعت مشخصی از شب بیدار میشد جیغ میزد و میلرزید

بردیم طب سنتی ، گفت شبا ب صورتش و رخت خابش گلاب بزنین 

و بدین عطره گلاب بو بکشه ، بخاطره مغزش اینجوری شده 

ی داروهم داد ک اصلا نخوردش

اینکارارو کردیم خوب شد

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
سر یه ساعت مشخصیه؟قبل خواب یا بعد خواب؟ خیلی مبهم توضیح دادی.

نه مشخص نیس ولی توی خواب همش بد خوابه و نق میزنه و حرف میزنه بیدار هم که هست نه غذا بخوره نه دستشویی می‌ره هیچی همش با جیغ و گریه است

2714
روزا میخوابه؟احیانا تو استرس که نیست؟از جانب پدر یا مادر؟یا اگه مهد میذارین تو مهد شاید اذیت میشه.

تو استرس که میگم مثلا می‌خوام دارو بدم استرس داره دستشویی ببرم نمیاد غذا نمیخوره خوابیدند اذیت می‌کنه و من شاید سرش داد بزنم

سلام خواهرای خوبم، صبحتون ب خیر و شااااادی عزیزان،،من میخوام ی گروه وات بزنم واسه ختم صلوات و ختم قرآن روزی ۲صفحه هرنفر بخونه،حالا البته نظرسنجی میکنیم،،،هر بار ب نیت یک چیز،،،خیلی از دوستان منتظر نی نی هستن،،،مثل خودم،و و و و .......،،،،اگه موافقین شمارتون خصوصی بفرستین برام،منم خانمم مثل شما،،،خدا پشت و پناهتون،،یا علی دوستان،،چندین نفر فرستادن برام ،،الان گروه زدم،،کسی میشناسین بهش معرفی کنین لطفا

وای بازم نفهمیدم از چی میشه؟

خنکی زیاد میخورد

دکتر گفت مغزش سرده واس همین هی گریه میکنه و جیغ میزنه

گف گرمیجات بیشتر بخوره و همون چیزایی ک گفتم

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕
2706