2737
2734
عنوان

ادب کردن خواهرشوهر....

| مشاهده متن کامل بحث + 1163 بازدید | 56 پست

واسه اون بنده خدا هدست میگرفتین منم آهنگ با صدای بالا دوست دارم اما با هدست گوش میدم

از دریا نترسانم که من در قلب تو جان میدهم  به امید نابودی کرونای خبیثه منحوسه بیتربیت   دلم واست تنگ شده جونم  
متاسفانه ديگه چهار ديواريها اختياري نيست  قرار هم نيست ما خودمون را با بقيه هماهمگ كنيم نميدون ...

حالا من یبار پسر همسایه مون فیلم نگاه میکرد با صدای بلند تا ساعت 3 که اون بیدار بود منم خوابم نبرد بعد جالب بود گوشبش زنگ خورد داشت برا اون یارو فیلمه رو تعریف میگرد تا صبح روانی شدم😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من با جاری و مادرشوهرم تو یه ساختمون بودیم. جاریم هروقت با من یا مادرشوهرم بحثش میشد از قصد صدای آهن ...

شک نکن که عمدا اینکار میکرده...

بجای این حرف باید مث خودش عمل کنی چون اینجوری میفهمه اذیت میشدی و تو ک...نش عروسی میشه

2731

من عادت دارم صبح زود بيدار ميشم طبق عادت امروز هم نتونستم بخوابم و كسل و سردرد شدم

ميخواستم صبح زود برم ماشين بيارم تو حياط ضبط روشن كنم مراعات بقيه واحدها و بلوكهاي مجاور رو كردم

يك خانوادند تو يك اپارتمان خالي قدر كل محل ازار دارند بلوكهاي كناري بيست واحد به بالان تاحالا انقدر اذيت نكردند كه اينا چهارماهه امدن اذيت داشتند

ما طبقه پایینیمون داره اذیت میکنه 

خونه قبلیش تو غار بوده بنده خدا هنوز فرهنگ اپارتمان نداره مهمون میاد درو باز میکنه غذا میپزه درو باز میکنه تولد میگیره صدارو زیاد میکنه درو باز میکنه چندوقت قبل از ساعت 12 تولد شرو کردن تا ساعت دوجیغ فقطم صدای ببخشید عر زدن خانومه میومد یعنی جییییغ میکشیداااا ولی شوهر من میگه تو تلافی نکن😶

میسپارم کشور دل را به دستانت ولی              خواهشا مانند مسئولان ایرانی نباش
ما طبقه پایینیمون داره اذیت میکنه  خونه قبلیش تو غار بوده بنده خدا هنوز فرهنگ اپارتمان نداره م ...

پس این حرف درست نیست که صدای بلند از طبقه بالا میاد به پایین ولی از طبقه پایین نمیره بالا....

2738
شک نکن که عمدا اینکار میکرده... بجای این حرف باید مث خودش عمل کنی چون اینجوری میفهمه اذیت میشدی و ت ...

آخه من تازه زایمان کرده بودم.دو هفته بعد از ازدواجشون پسرم به دنیا اومد. با نوزاد که نمیشد آهنگ با صدای بالا گذاشت. بعدشم مادرشوهرم پیشم خیلی اونو نفرین میکرد که اذیت میشیم. منم میذاشتم که بنده خدا دیوونه میشد. مادرشوهرم چندبار تو روش گفت اینجور کارها برای آدمهای ندید بدید و تازه به دوران رسیده است. بیچاره ها تازه دیدن از خوشحالی زیاد زده به سرشون

خوب تو ساعت‌های غیر از ساعت خواب آزاده خوب  

ازاده ولي نبايد منجر به ازار همسايه بشه محيطهاي الان فشرده و فواصل كمه ديوارها نازكه شايد يكي بيمار باشه يا شب قبل شيفت بوده باشه

ازار به هيچ وجه كار درستي نيست هر كاري تفريحي محل مناسبش رو ميطلبه و خونه هم محل ارامش و استراحت و تفريحات شخصيه قرار نيست همه طبق تفريح من تفريح كنند

2706