2410
2553
عنوان

ادب کردن خواهرشوهر....

1161 بازدید | 56 پست

ی مدتیه خواهرشوهرم که طبقه بالای ماست خیلی بابت صدای آهنگش اذیتمون میکنه چندبار با زبون گفتم گوش نکرد اخر کارمون به بلاک و بلاک کاری رسید خخخ

به شوهرمم گفتم حساااابی ازش طرفداری کرد چون ته تغاریه خونشونه و اینا از گل نازکتر بهش نمیگن... هرچی غر میزدم اصلاااا توجه نمیکرد و فقط میگفت خونه خودشه به من و توچه....

منم هیچ راهی نداشتم واس تلافی کارش چون هرچقدم من صدای اهنگمو بیشتر کنم صداش طبقه بالا نمیره ولی اون یکم که صدای اهنگشو بالا میبره یه راست میاد تو خونه ما.....

این بار ب جای غر زدن خودمو زدم به سردرد جلوی شوهرم....

دوشب پیش در کمال ناباوری دیدم یه اسپیکر بلوتوث دار خریده .. ازینا که صداش تو کل محل میپیچه...   

ی حالت طاقچه مانند داریم نزدیک سقف خونه....

باند رو گذاشت اونجا گفت ازین ب بعد اینجوری اهنگ گوش کن...

بهم نگفت واس تلافی کار خواهرم ولی خودم متوجه شدم....

هنوزم ک هنوزه باورم نمیشه... چون اینا جونشون واس این خواهره در میره  

دیروز اهنگ گذاشتم و صداشم زیاد کردم... بعد دیدم صدای اهنگ اون قطع شد.... و دیگه تکرار نشد...  

نتیجه اینکه با غر زدن پیش شوهر ب جایی نمیرسین..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

متاسفانه ديگه چهار ديواريها اختياري نيست 

قرار هم نيست ما خودمون را با بقيه هماهمگ كنيم نميدونم كي قراره اين مسائل ساده مراعات بشه

ديشب هم من ساعت ١٢ و نيم از صداي اهنگ همسايه از جا پريدم سردرد شديد گرفتم تا سه و نيم بي خواب شدم 

2714
اما چقدر اون نفهمه که شما مجبور بشید این کار انجام بدین، ببینم خودش از صدای بلند تو خونه اذیت نمیشه، ...

بهش ک میگفتم عمدا بلندتر میکرد صداشو..

من خودم خیلی ساده ام اصلا بلد نیستم اذیت کنم کسی رو در مقابل اذیتاش...

این بهترین روشی بود که شوهرم بهم یاد داد

برادرشه دیکه میشناستش خخخخخ

طبيعيت ين حق هر ادمي كه بتونه تو تايم استراحتش و محيط خونش ارامش داشته باشه كه متاسفانه هر چي پيش ميره اين حقوق داره نقض ميشه به اسم اينكه چهار ديواري اختياري! تو اپارتمانهاي الان همه مسول همند و مراعات واجبه

انتظار دارند ما ساعات استراحتمون را باهاشون تنظيم كنيم!

اعتراضم ميكني بدهكار ميشي

کلا نمیفهمم کسی میخواد اهنگ گوش کنه چرا باید انتظار داشته باشه کل محل اهنگی که او دوست داره گوش کنن ...

همینووووووو بگووووو

انقد صداش زیاد میکرد بخدا در و دیوار میلرزید

من با جاری و مادرشوهرم تو یه ساختمون بودیم. جاریم هروقت با من یا مادرشوهرم بحثش میشد از قصد صدای آهنگ فوق العاده زیاد میکرد. منم تازه زایمان کرده بودم.پسرمو میخوابوندم صدای آهنگ بیدار میکرد. از یه طرف پسر همسایه ام ماشینش سیستم داشت و اونم صدای ضبطشو بعضی اوقات زیاد میکرد. منم از قصد جلوی جاریم گفتم هروقت صدای ضبط این پسره میاد خودشو مامان و باباشو امواتشو یاد میکنم. البته به نظر من آدم عقده ای درست بشو نیست

2706