2703
2553
فک‌کنم زوده  یه هفته دیگه نشون میده بارداری یا نه  ایشالا باشی

دعا کن برام خیلی دلم میخواد درست بشه خسته شدم از انتظار خودم و هم پرسش دیگران

ان شاالله تو هم نتیجه بگیری 

خدایا شکرت خودت مراقب همه چیز باش بارالها من که از دستم جز دعا کاری بر نمیاد.دوستت دارم خدا جونم هیچ کس رو ناامید نکن بارالها
کاش نمیکردی  ولی اشکال نداره ماه بعد ایشالا

آخه میدونی دلم بچه میخواد ولی نه الان ،ایشالا توام ماه بعد تاپیک بارداریتو بزنی گلم

خدااا...همه زندگیم واسه خودت اما...با لبخند رو لب👩مادرم💓شوخی نکن!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دکتر من گفت روزی که امپول بزنی ۱۹ میشه  ولی دکتر من گف خوبه ۱۷  شایدم میخواس منو امیدوار ...

عزیزم دکترا که خدا نیستن بدونن دقیقا با کدوم فولی با کدوم سایز قرار بگیره 

دکتر خودم با فولی 14 و 15 گفت برو اقدام کن اگه نشد بیا از درمان های کمک باروری استفاده میکنیم یعنی یه جورایی به من فهمید که باید برم سراغ ای یو ای و ای وی اف 

انشالله که واسه شما هم بگیره 

2456
دعا کن برام خیلی دلم میخواد درست بشه خسته شدم از انتظار خودم و هم پرسش دیگران ان شاالله تو هم نتیجه ...

ایشالا که درست میشه امیدت به اون بالایی باشه هرچی اون بخواد اتفاق میوفته

2714
عزیزم راستی اگه عکس رنگی هم نگرفتی حتما بگیر 

حالا فعلا اولین باره امپول زدم ایشالا که نتیجه بده 

دوس ندارم ب مراحل بعد فک کنم اصلا 

کاش خدا این ماه بهم نی نی بده 

حالا فعلا اولین باره امپول زدم ایشالا که نتیجه بده  دوس ندارم ب مراحل بعد فک کنم اصلا  ک ...

بعد ۳ ماه آمپول زدن مونده به دکتر یا آی یو آی میکنه یا عکس رنگی ولی اکثرا بعد آی یو آی میدن عکس به منم چند بار پیشنهاد آی یو آی داد قبول نکردم حالا این ماه میرم برا عکس رنگی

حالا فعلا اولین باره امپول زدم ایشالا که نتیجه بده  دوس ندارم ب مراحل بعد فک کنم اصلا  ک ...

البته ایشالا که خدا بهت یه نی نی سالم بده

مال شما که ۲۲ بود امید نداشت؟؟؟؟؟ مال من روز ده پریودم ۱۷ بود پس چی؟؟؟؟ ناامید شدم 

واسه من روز نهم ١٧ ميلي و روز دوازده شد ٢١-٢٢ ميل

همون شب زدم امپول رو ولي دكترم گفت تا بخواد ازاد شه كيست ميشه

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜
2706