1472
1459

برای خرج کردن واسه خودتونو میگما نه بقبه...من که از هر چی خوشم بیاد بایددددد بخرررررم چشمم میگیرتش دیگه میره تو مخم ولم نمیکنه😁😁😁😁خلاصه که باید بخرم خودم میخرمش 

به قول امپپپپراطور کوزکو شما چجورکی هستین؟بیایین بنالید ببینم چی زرت و پرت میکنین😡🤣🤣🤣🤣🤣🤣😭😭😭

من  ب وقتش خرید میکنم

معمولا دوست دارم پس انداز کنم😊

آقایونی که درخواست دوستی میفرستین ، واقعا درونه من چه چیزی میبینین ک فکر میکنین میشینم درد و دلتونو گوش میکنم  اگه خیلی دلتون پره خب برید بشینین تو دسشویی  با تشکر مرسی اه  

میخوای وام بگیری؟یا واسه وامت ضامن نیاز داری؟

هرکدوم رو بخوای تو وامیار میتونی پیدا کنی تازه ، ما بهت مشاورم میدیم

وامیار مشاور هوشمند مالی شما

1473

منم هرچی ببینم خوشم بیاد واسه خودم میخرم البته اگه پول داشته باشم😆

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اینکه هیچکس شبیه حرفاش نیست به کنار....چرا هیچکس شبیه عکساش نیست؟!😕
1334

هرسه تاش بستگی به شرایط داره:/

هیچ وقت تو دنیای مجازی غصه خوشبختی دیگران رو نخور اون اگه خوشبخت بود اون گوشی کوفتی از دستش میوفتاد😒خوشبختی به گفتن نیست به حس کردنه・_・;)⁩

منم مثل شمام 

و اگه يه چيزى رو تو نگاه اول خوشم بياد سريع ميخرمش 

البته اگه اونقدر پول داشته باشم 

عاشق خريدم 

اونم فقط خريد لباس و كفش 

به خريد وسايل خونه و اينا اصلا علاقه اى ندارم

این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن

وحشتناک دست و دلباز و ولخرج

جوری که بخدا چند وقت پیش یه 7 پس انداز مخفیانه داشتم اصلا نمی دونم چیش کرذم در عرض یک ماه اومدم دیدم 360 تومن مونده

وقتی میگم تاج سرمی 👑👑                                                                                                                        بفهم شاه کیه 
1474
خسیس نیستم ولی فکرم اقتصادیه

چطور فکرت اقتصادیع

من اصلاااااا نمی تونم اقتصادی باشم 

وقتی میگم تاج سرمی 👑👑                                                                                                                        بفهم شاه کیه 

همسرم خیلی منم زیاد ولی دیدم اینجوری باشه از گرسنگی میمیریم دیگه من سعی میکنم تا حد نیاز و اندازه ایی که داریم خرید کنیم 

فقط 44 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر رسیدن به آرزومه 😍😢😔میشه برای رسیدن به آرزوم یه صلوات بفرستین محتاج دعای شما و کمک امام رضام😍❤️😊ممنونم ازتون مهربونا💞🤗تیکر هدفمم هست😉گروه قرمز😬😳😟وزن اولیه 90 با قد 175😢😭😭وزن الان 86😔😔 وزن ایدآل 60😍😍 با یک اراده نیرومند، شرایط دیگر اهمیت چندانی ندارد ☹️من میتونم چون یه دختر کــــــوردم 😍😍پرچم کوردا بالاس.. به امید خدا هم واسه هدفم هم درست شدن زندگی منو همسرم... ایشالله که غصه تو زندگی هیچ کسی راه پیدا نکنه و هیچ زنی حسرت مادر شدن به دلش نمونه و هیچ پدری شرمنده ی زنو بچش نشه و هیچ جوونی محتاج دیگران نباشه واسه همه ی اینا یه صلوات دیگه هم بفرستین شما که زحمت کشیدین تا پایین اومدین و در آخر دوتا صلوات واسه سلامتی امام زمانمون بفرستیم هرچند گوشه ایی از بی انصافی ما بنده هارو نمیگیره ولی باز خودش کلی هست ❤️ اینم بگم هنوز مدرسه میرم 😬 ازدواجم کردم ☺️و عاشق شوهرمم😍😘 ای بلای تو به جانم که تو جانی و جهانی😘👑
1450