2726
عنوان

خانمای مذهبی و دغدغه مند به تربیت فرزند لطفا!

| مشاهده متن کامل بحث + 2168 بازدید | 191 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

استارتر فقط یک تجربه بهت بگم. پدرشوهر من به شدت متعصب بوده در این حد که حتی به دختر ۵ساله اش اجازه لاک نمیداده و تلویزیون نمیخریده. سه تا دختر و سه تا پسر داره. دخترها هرسه تا بعد ازدواج چادر رو برداشتن و بسیار تیپ امروزی میزنن دوتاش کلا روسری هم تو مراسم ها و مهمونی های مختلط ندازن. پسرها هم هرسه تا مشکل دین زدگی پیدا کردن جاریهامم روسری سر نمیکنن. ماهی رو نه سفت بگیر خفه بشه نه شل بگیر که فرار کنه . دخترت الان نبینه تو مهد و مدرسه که بیان براش از باربی و راپونزل و سیندرلا تعریف کنن چی؟بذار ببینه و وقتی بزرگتر ششد اموزش دینی بهش بده. 

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
2728
منم همین سوال شد واسم اگه جدیه که ....دیگه چی بگم 

با شبکه پویا حتی میشه ساعت ها نشست گریه کرد. .........گناه بچه ها چیه که تو خانواده های یا ازینور جوب یا ازونور جوب افتادن چیه

😐عاشق این ایموجیم  کلی حرف توشه
بضی برنامه هاش آره مناسب نیستن، آدم متعجب میشه

اتفاقا خیلی برنامه هاش حساب شده اس!

چندوقت پیش یه برنامه بود مامان دختر کوچولوعه فقط بیرون از خونشون روسری سرش بود

به دخترش آموزش میداد چجوری مسجد بریم و ... ولی توی خونه کاملا معمولی بود

من واقعا از مسئولایی که اجازه ساخت برنامرو دادن خیلی ممنونم

خود خدا هم اسلامو محدود نکرده که بنده های خدا با هزارتا فیلت ر دارن به دین اسلام عمل میکنن و فکر میکنن خدا هم راضیه!!

بخدا که اسلام چیزی ازش نمونده جز اسمش😔

من برم بیرون تا کاربریم یک بار دیگه نترکوندن 

منم با خودت ببر...اینجا چه عجیب غریبه😢

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
عزیزم درسته.اما بعضی برنامه ها خیلی ساز و اواز داره.اگه از الان این اهنگا بخواد تو گوششون باشه دیگه ...

من خودم رو این مسیله خیلی حساسم 

ولی دیگه شبکه پویا رو با خیال راحت میزارم برای بچه و هیچ دغدغه ای ندارم براش 

ساز و آوازهایی که میفرمایید الان دیگه تو مدارس تو مراسما بدترشو میزارن ،بعدشم چیز بدی نمیزاره پویا اتفاقا اکثرا اشعارو سرودهای مذهبی هستش

من خودم که ماهواره  ندارم و دیدن فیلمهای نمایش خانگی و ...رو که تعطیله ،دیگه پویارو میزارم اونم با خیال راحت 

ولی سریالهای تلویزیزونی بعضی جاهاشون واقعا مناسب بچه ها نیست جدیدا 

معضل من این روزا پیداکردن یه فیلم سینمایی بدون شوخیای جنسی و فحش و حرف از رابطه ها و تجاوزو.....که با پسر 12 سالم بتونم بشینم ببینم 

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ
شبکه پویا یکی از مستهجن ترین شبکه هاست باید تعطیل شه من بارها دیدم سر دختر خانم ها روسری گزاشتن اما ...

شوخی میکنی نه؟؟؟؟

دلم خیلی برای مامانم تنگ شده میشه یه صلوات برای شادی روحش بفرستی.ممنون.کاش میشدیه باردیگه فقط یه باردیگه ببوسمش.کاش بودچه زودرفت .دلم سخت تنگشه.قدرمامان وباباهاتونوبدونید
2706