2726
عنوان

خانمای مذهبی و دغدغه مند به تربیت فرزند لطفا!

| مشاهده متن کامل بحث + 2168 بازدید | 191 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فکر کنم جدی میگه😂😂😂😂😂

😑😶🤐من همچنان دارم خودمو قانع میکنم که شوخی کرده

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
2728

متعادل باش لطفا، از اینطرف بوم نیوفت ....چند وقت دیگه که بزرگ شد همه اینا براش عقده میشه و کلا میزنه زیر تمام اعتقادات شما....تربیت اصولی خوبه نه تربیت افراطی

با هر کسی به اندازه شعورش صحبت میکنم
😳😳😳😳😳 محدودیت از یه جا میزنه بیرون آخرش..... انشالله عاقبت هممون به خیز بشه

منطورتون چیه؟؟؟؟محدودیت!!!

اها ینی میگید من محدودش میکنم.نه عزیزم من طوری ک دوست دارم تربیتش میکنم طوری ک شنیدن و.گوش داذن به خیلی چیزا واسش محدودیت نباشه

وااا حالا بچت ببینه...اهنگ شاد گوش بده...برقصه و بخونه چه اشکالی داره؟! میخای بچتو افسرده بار بیاری پس فردا مشکلی پیش اومد مقصر اول و اخر خودتی و باید جواب پس بدی به همون خدایی ک از نظرت انقد زندگی سخت کرده

زندگی با تو چقدر قشنگه پــریناز😂🐾

تلوزیون حتی برای ادم بزرگا هم خوب نیست چیزی که دلش میخوادو به ادم القا میکنه 

به نظرم روزی یه کارتون ببینه و کلا اهل تلوزیون دیدن بار نیاد 

باهاش بازی کن 

نقاشی بکشه 

گل سفالی بخر 

گل بازی کنه 

کلا تو بازی و تفریح باشه تلوزیون یادش بره

کتاب داستان بخون براش 

وقت کار کردن بزارش کنار دستت براش شعر بخون باهاش حرف بزن با عروسکاش براش نمایش اجرا کن

برای  تعجیل در امر  فرج آقا امام زمان  صلوات 
عزیزم اخه من با اهنگا هم مخالفم.

خیلی ببخشید شما افراطی هستی و شور همه چیو درمیاری واینهمه افراط باعث میشه که اتفاقا دخترت به سمت و سوی بدتری کشیده شه دیگه نمیدونم چی بگم

یاد من باشد کاری نکنم که به قانون زمین بر بخورد
شبکه پویا یکی از مستهجن ترین شبکه هاست باید تعطیل شه من بارها دیدم سر دختر خانم ها روسری گزاشتن اما ...

🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

قدرت،جاذبه،مرد است و جاذبه ،قدرت زن 
2706