2726
عنوان

خانمای مذهبی و دغدغه مند به تربیت فرزند لطفا!

| مشاهده متن کامل بحث + 2168 بازدید | 191 پست
من مذهبی ام. ولی دیگه تلویزیون ملی که غیر مناسب نیست عزیزم 

عزیزم درسته.اما بعضی برنامه ها خیلی ساز و اواز داره.اگه از الان این اهنگا بخواد تو گوششون باشه دیگه هیچی

روزی یک ساعت ببینه. نمیشه بچه رو از دنیایی که توش هست دور کنی. پس فردا بره مدرسه خیلی بدتره اگر هیچی ...

👍👍👍

فروش صندلی ماشین ببه کانفورت کاملا نوhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2385516/فروش-صندلی-ماشین-کاملا-نو?postId=78770562

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منم دخترم سه سالشه پویا هم میبینه یه وقتها ..

حساسیت نشون بدی بدتر جذب میشه....

عادی باش به اندازش اشکال نداره 

اتفاقا یه برنامه داره خیلی دوست داره آموزنده هم هست ببعی...اونو میبینه هر دفعه یه راهکار برای بچه ها میگه 

فضای خونه رو براش بازی درست کن من گوسه پذیرایی از این خونه ها زدم عروسک توش خوابونده وسایل آشپزی چیده  آشپزی میکنه.‌.

تو روز سرگرمه 

2728
شبکه پویا یکی از مستهجن ترین شبکه هاست باید تعطیل شه من بارها دیدم سر دختر خانم ها روسری گزاشتن اما ...

جدی میگی یا شوخی میکنی؟😑😐😕

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
عزیزم درسته.اما بعضی برنامه ها خیلی ساز و اواز داره.اگه از الان این اهنگا بخواد تو گوششون باشه دیگه ...

وای تورو خدا بچه هاتونو عقده ای بار نیارین

دلم برای بچت سوخت به خدا

یعنی آدم‌مذهبی نیاز به شادی نداره؟نیاز به گوش کردن آهنگ شاد نداره؟

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
دختر من از 9ماهگیش همینجور بود. خصوصا عااااشق پیام بازرگانیه

منم بچه بودم عاشق پیام بازرگانی بودم یعنی کل فیلم و برنامه کودک ول میکردم همون دو دقه پیام بازرگانی میخ کوب میشدم😂😂😂

زندگی با تو چقدر قشنگه پــریناز😂🐾
عزیزم درسته.اما بعضی برنامه ها خیلی ساز و اواز داره.اگه از الان این اهنگا بخواد تو گوششون باشه دیگه ...

😳😳😳😳😳

محدودیت از یه جا میزنه بیرون آخرش.....

انشالله عاقبت هممون به خیر بشه

خدا کنه بتونم خودمم کنترل کنم جلوش زیاد نبینم.چون حس میکنم خودم عادتش دادم

دقیقا وقتی شما بیشتر ببینی بچه هم عادت میکنه باهاش بازی کن ساعات مشخصی تلویزیون نیگاه کنین

ان معی ربی.اللهم الرزقنا زیارت الحسین فی الدنیا و شفاعته فی الاخره
2706