1472
1411
عنوان

خانمای مذهبی و دغدغه مند به تربیت فرزند لطفا!

| مشاهده متن کامل بحث + 1927 بازدید | 191 پست

تلوزیون حتی برای ادم بزرگا هم خوب نیست چیزی که دلش میخوادو به ادم القا میکنه 

به نظرم روزی یه کارتون ببینه و کلا اهل تلوزیون دیدن بار نیاد 

باهاش بازی کن 

نقاشی بکشه 

گل سفالی بخر 

گل بازی کنه 

کلا تو بازی و تفریح باشه تلوزیون یادش بره

کتاب داستان بخون براش 

وقت کار کردن بزارش کنار دستت براش شعر بخون باهاش حرف بزن با عروسکاش براش نمایش اجرا کن

الهی هر که سودای تو دارد چه غم از هر دو جهانش نگران تو چه اندیشه و بیم از دگرانش?
عزیزم اخه من با اهنگا هم مخالفم.

خیلی ببخشید شما افراطی هستی و شور همه چیو درمیاری واینهمه افراط باعث میشه که اتفاقا دخترت به سمت و سوی بدتری کشیده شه دیگه نمیدونم چی بگم

یاد من باشد کاری نکنم که به قانون زمین بر بخورد

کارتون‌های پرورش کودک دو زبانه رو از سایت نی نی کارتون خرید کن

چند روزه توی سایت هم تخفیف گذاشتن

برای خرید با تخفیف کلیک کنید

شبکه پویا یکی از مستهجن ترین شبکه هاست باید تعطیل شه من بارها دیدم سر دختر خانم ها روسری گزاشتن اما ...

🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😶😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

قدرت،جاذبه مرد است و جاذبه،قدرت زن
1436

استارتر فقط یک تجربه بهت بگم. پدرشوهر من به شدت متعصب بوده در این حد که حتی به دختر ۵ساله اش اجازه لاک نمیداده و تلویزیون نمیخریده. سه تا دختر و سه تا پسر داره. دخترها هرسه تا بعد ازدواج چادر رو برداشتن و بسیار تیپ امروزی میزنن دوتاش کلا روسری هم تو مراسم ها و مهمونی های مختلط ندازن. پسرها هم هرسه تا مشکل دین زدگی پیدا کردن جاریهامم روسری سر نمیکنن. ماهی رو نه سفت بگیر خفه بشه نه شل بگیر که فرار کنه . دخترت الان نبینه تو مهد و مدرسه که بیان براش از باربی و راپونزل و سیندرلا تعریف کنن چی؟بذار ببینه و وقتی بزرگتر ششد اموزش دینی بهش بده. 

گاهی اوقات مرگ انسان از نبود نبض نیست. مرگ یعنی حال من بادیدن انگشترش 
منم همین سوال شد واسم اگه جدیه که ....دیگه چی بگم 

با شبکه پویا حتی میشه ساعت ها نشست گریه کرد. .........گناه بچه ها چیه که تو خانواده های یا ازینور جوب یا ازونور جوب افتادن چیه

اطمینان پرنده به شاخه درخت نیس به بال خودشه!!!
1449
بضی برنامه هاش آره مناسب نیستن، آدم متعجب میشه

اتفاقا خیلی برنامه هاش حساب شده اس!

چندوقت پیش یه برنامه بود مامان دختر کوچولوعه فقط بیرون از خونشون روسری سرش بود

به دخترش آموزش میداد چجوری مسجد بریم و ... ولی توی خونه کاملا معمولی بود

من واقعا از مسئولایی که اجازه ساخت برنامرو دادن خیلی ممنونم

خود خدا هم اسلامو محدود نکرده که بنده های خدا با هزارتا فیلت ر دارن به دین اسلام عمل میکنن و فکر میکنن خدا هم راضیه!!

بخدا که اسلام چیزی ازش نمونده جز اسمش😔

من برم بیرون تا کاربریم یک بار دیگه نترکوندن 

منم با خودت ببر...اینجا چه عجیب غریبه😢

فقط 3 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خاله های مهربون لطف میکنین برای اینکه رایان کوچولوی من سلامت به دنیا بیاد یه صلوات بفرستین؟🤩....اگه فرستادین بگین منم برای حاجت دلتون صلوات بفرستم مهربونا😍😘🤗
عزیزم درسته.اما بعضی برنامه ها خیلی ساز و اواز داره.اگه از الان این اهنگا بخواد تو گوششون باشه دیگه ...

من خودم رو این مسیله خیلی حساسم 

ولی دیگه شبکه پویا رو با خیال راحت میزارم برای بچه و هیچ دغدغه ای ندارم براش 

ساز و آوازهایی که میفرمایید الان دیگه تو مدارس تو مراسما بدترشو میزارن ،بعدشم چیز بدی نمیزاره پویا اتفاقا اکثرا اشعارو سرودهای مذهبی هستش

من خودم که ماهواره  ندارم و دیدن فیلمهای نمایش خانگی و ...رو که تعطیله ،دیگه پویارو میزارم اونم با خیال راحت 

ولی سریالهای تلویزیزونی بعضی جاهاشون واقعا مناسب بچه ها نیست جدیدا 

معضل من این روزا پیداکردن یه فیلم سینمایی بدون شوخیای جنسی و فحش و حرف از رابطه ها و تجاوزو.....که با پسر 12 سالم بتونم بشینم ببینم 

خدایا شکرت بخاطر همه موهبت های خوبی که به من دادی ،هزار بار شکرت خدای مهربونم ،                   خدایا بچه هامو عاشقانه به خودت می سپرم،خودت پناهشون باش و راه رسیدن به خودت رو براشون هموار کن،آمین
1474
شبکه پویا یکی از مستهجن ترین شبکه هاست باید تعطیل شه من بارها دیدم سر دختر خانم ها روسری گزاشتن اما ...

شوخی میکنی نه؟؟؟؟

دلم خیلی برای مامانم تنگ شده میشه یه صلوات برای شادی روحش بفرستی.ممنون.کاش میشدیه باردیگه فقط یه باردیگه ببوسمش.کاش بودچه زودرفت .دلم سخت تنگشه.قدرمامان وباباهاتونوبدونید
1450