2726
عنوان

مادرشوهرتون تو فامیل به چی معروفه؟؟؟🤣🤣🤣

| مشاهده متن کامل بحث + 712 بازدید | 55 پست

سادگی و دل پاکی 

پدرم سایه ی سر بود و مرا نور امید😭 پدرم رروشنی محفل ما چون خورشید😭 پدرم خنده به لب بود و همه فهمیدند😭 بعد او خنده به لبهای من و ما خشکید😭😭😭 بابایی بابای مهربونم دلتنگتم😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مادرشوهرمن تو مردم و جلوی بقیه خیلی خودشو خوب نشون میده و خیلی مذهبی نشون میده مدام جلو بقیه میگ ها داشتم نماز یکشنبه فلانو میخوندم یا داشتم جز قرآن هرروزمو میخوندم و ...

آخی خدا بیامرزش 

زمانی هم که بود،بیزبون بود فقط جایی نمیرفت وقتی هم که میرفت بیرون نمیومد

در ضمت بنسبت زمان خودش مردی بوده یک تنه چند تا بچه رو بدون پدر بخوبی سرو سامون داد

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2706