2733
2734

خیلی نگران دخترمم تو شهرمون پزشک زیادی نیس همونایی ام که هستن یا مرخصی ان یا نوبت نمیدن دکتر اطفال بردم بهش کواموکسی 643داد هنوز یک هفته س داره میخوره گوش چپش هنوز کیپه دکترشم تا 14ابان نمیاد چکار کنم دارم دیوونه میشم خودم تنهایی دارم غصه میخورم از دیشب یه ریز اشک ریختم چشام داره میسوزه

گاهی گمان نمیکنی وخوب میشود...گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود....

بجای اینکه مدرسه باشه الان خوابه و دستش رو گذاشته رو گوشش دارم دیوونه میشم نکنه دیگه هیچ وقت نشنوه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام خواهرای خوبم، صبحتون ب خیر و شااااادی عزیزان،،من میخوام ی گروه وات بزنم واسه ختم صلوات و ختم قرآن روزی ۲صفحه هرنفر بخونه،حالا البته نظرسنجی میکنیم،،،هر بار ب نیت یک چیز،،،خیلی از دوستان منتظر نی نی هستن،،،مثل خودم،و و و و .......،،،،اگه موافقین شمارتون خصوصی بفرستین برام،منم خانمم مثل شما،،،خدا پشت و پناهتون

2731

منم بچه بودم گوشم مدام اینجوری میشد ایقد گریه میکردم تو تنهایی 

😐بقیه میگفتن اب رفته تو گوشت خوب میشه 

خلاصه که چند هفته همین طور بود ایقد گریه کردم فک کنم خدا دلش سوخت 😐گوشم درست شد

برو عطاری شاید یه چیز داد در جا خوب شد 

خاله ی من گوشش درد میکرد ۵ سال هر متخصصی میرفت خوب نمیشد همیشه دستش تو گوشش بود رفت طب اسلامی یه چیز بهش داد به خدا همون شد در جا خوب شد

برای  تعجیل در امر  فرج آقا امام زمان  صلوات 
2738

آنتی بیتیک رو نمیدونم اما حتما روگوشش  حوله گرم کن بزار یکم آرومش میکنه

منم چند بار اینجوری شدم

هروقت میره حمام حتما بعدش گوشش و با سشوار گرم کن و اگر میتونی قبل از حمام گوشش رو یکم چرب کن

در ضمن نزار دست کاری کنه تا خدایی نکرده آسیب نزنه به گوشش

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
عزیزم عفونت گوش مهمه هیای بد درمان شدن یا دیر درمان شدن ممکنه روی شنوایی اثر بگذاره شهر های محاور بب ...

خیلی داغونم خیییلی حتما میبریمش

2706