1464
1459

مثلا برای سقط میگه علتش ترس وترس ازاینده واینکه حالا باشه برای بعد الان وفش نیست باید با تمام وجود دلت بخواد مادر شی، باید خودت و اون نی نی رو دوست داشته باشی

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

من یه اتفاقی بیفته به سختی از ذهنم میره شده ماه ها شب و روز بهش فکر میکنم 

خب باید ذهنت رو درگیر نکنی یه کش ببند به دستت هروقت فکرت مشغول شد بکشش بگو بسه دیگه

1436

این آلرژیه فصلی پدرمو دراورده راه حل داره

برای برنگیختن حسادت اسب سوار خر نشو همین دیگه گفتم سوار هر خری نشین                                                                                         یه عده انگار دوراز جون ادم نیستن مثله ادم باهاشون حرف میزنی گاز میگیرن 😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕متاسفانه بعضیارو نمیشه قانع کرد، باید به نفهمیشون احترام گذاشت                                به بعضی ها باید گفت کورمون نکنی با اون روشن فکریت چلچراغ
واييي معده ام ديونم كرده همش ورم ميكنه اصلا ارامشو ازم گرفته

ترس ووحشت از چیز های تازه ناتوانی از هضم چیز های تازه در زندگی باعث این بیماری شده، باید به فرایند زندگی اعتماد کنی ودائم باخودت بگی زندگی بر وفق مراد منه همه چیز خوبه

8

تنبلی تخمدان، دلم نی نی میخواد

اگر توهین کنی برات گزارش میزنم، کسی هم که قصد کل کل بیخودی داشته باشه بیشتر از 2 مرتبه جواب ریپلای ش رو نمیدم 😄این است رمز آرامش در سرزمین عجایب، نی نی سایت....... دخترم تو یه نسخه کوچیک از منو باباتی میدونم نهایتا ماه دیگه میای تو دل مامان، خدایا ممنون بخاطر مهربونی بی نهایتت، شُکر😍

افسردگی دارم. دارو میخوردم الان دیگه نمیذاره شوهرم دارو بخورم داروها قطع شده بدتر شدم

یادت باشد که اگر شب هنگام کسی را در حال گناه دیدی، فردا به آن چشم نگاهش نکن ، شاید سحر توبه کرده باشد و تو ندانی... "
پیگیر افسردگی نیستی؟ برو مشاور صحبت کن.هزینش سنگینه برا از مشاورای رایگان بهداشت استفاده کن

هستم الان ۱۲روزه فکر کنم 

دارو میخورم 

روان درمان گر رفتم یه جلسه 😐 ترسیدم ازش فرار کردم 

1474

الرژی هم خودم هم پسرم

اشتها زیاد(بخدا یه درد بی درمون این یکی)

وقتی میگم تاج سرمی 👑👑                                                                                                                        بفهم شاه کیه 
من ناراحتی پوستی دارم پسوریازیس ، میتونی بگی گلم...؟

خصومت ودشمنی مفرط باعث این مریضی میشه، بایدخودت باشی  ارامش داشته باشی وبا خودت دائم بگی ارامش بیرون وداخل وجودم رو فرا گرفته ومن ایمنم خودت ودیگران رو دوست داشته باش همه رو ببخش

افسردگی دارم. دارو میخوردم الان دیگه نمیذاره شوهرم دارو بخورم داروها قطع شده بدتر شدم

دارو هاتو سرخود قطع نکن عوارض داره 

فقط هر سال برو ارمایش کبد ببین خوبه یا نه 

من عید که مامانبزرگم مرد افسرده شدم بیست روز دارو خوردم بعد دیدم خوبم ول کردم

الان افسرده شدم دو برابر قرص اون موقع رو میخورم هنوز حالم داغونه 

شدت بیشتری برگشته😔

1450