1676
1605

یه کتاب خوندم به نام شفای زندگی توش نوشته ما با طرز فکرمون بیماری رو به وجود میاریم با ترس واسترس وفکرو خیالات باطل. بیم آری یعنی ما به بیماری میگیم اره بیا سمت من، باید طرز فکر عوض شه تا بیماری خوب بشه. 

تاپیک نکات پزشکی که هر مامانی باید بدونه حتما سر بزنید:بهداشت بارداری، ورزش برای زایمان طبیعی و رژیم دخترزایی پسرزایی،طرز صحیح استفاده از بیبی چک،درمان قاعدگی نامنظم ودردناک، مصلح های غذایی، درمان زردی نوزاد،درمان ابله مرغان،درمان تنبلی چشم، درمان سرماخوردگی وانفولانزا، درمان لک وجوش واگه بچه ات تب داره، اسهال شده يبوست داره، لاغره وضعیف، چاقی ودنبال لاغر شدن، تنبلی تخمدان داری، کبد چرب داری، مشکل قاعدگی داری، کمر درد داری، ویارداری، میخوای اطلاعاتت زیاد شه، بیاتوی تاپیکم‌‌. این تاپیک فقط واسه مامانا نیست واسه تمام افراد ازجمله اقایون مجردا متاهلا ورود همه به تاپیکم آزاده این اسم روش مونده ولی واسه همه کاربرد داره، منتظر نظرات شما هستم این تاپیک هردوشنبه وپنج شنبه بروز رسانی میشه ان شاء الله به شرط حیات وعدم مشکلات‌‌، میتونی تو ذربین بالا اسم تاپیک رو جستجو کنی 😉.

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

1522

من بیماری جسمی ندارم خداروشکر

ولی خیلی حساسم رو شوهرم اینو راه چاره داری براش؟!!!

الان برج ۱ سال ۹۹💟 من و عشقم نامزد رسمی شدیم، خانواده هامون هم ازاین ازدواج راضی ان  و تا دو ماه دیگ اسممون میره تو شناسنامه هم😍 ب زودی هم باهم میریم زیر یک سقف و زندگی شیرینمون رو شروع میکنیم خدایا شکرت ک همه چی خوب و آرومه شکرت ک منو ب عشقم رسوندی، خدایا ازت ممنونم ب خاطر تمام اتفاق های قشنگ ، من با داشتن خدای مهربونی مثل تو همیشه شاد و خوشبختم بهتررررررررینمممممم😍 
1668

اسی نیستی رفتی سر کتاب

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!
😐هیچی هی چیزی نمیخورم بلکه بمیرم میرم دکتر میگه سالمی افسرده م افسرده برا افسردگی هم راهکار دار ...

پیگیر افسردگی نیستی؟ برو مشاور صحبت کن.هزینش سنگینه برا از مشاورای رایگان بهداشت استفاده کن

خدایا ازت خواهش میکنم از این به بعد اگه دیدی دارم به کسی ، روی اضافی میدم، همونجا بزن از وسط نصفم کن😂
1645