1600
1480

یه کتاب خوندم به نام شفای زندگی توش نوشته ما با طرز فکرمون بیماری رو به وجود میاریم با ترس واسترس وفکرو خیالات باطل. بیم آری یعنی ما به بیماری میگیم اره بیا سمت من، باید طرز فکر عوض شه تا بیماری خوب بشه. 

تاپیک نکات پزشکی که هر مامانی باید بدونه حتما سر بزنید: رژیم دخترزایی پسرزایی، مصلح های غذایی، درمان زردی نوزاد،درمان تنبلی چشم، درمان سرماخوردگی وانفولانزا، درمان لک وجوش واگه بچه ات تب داره، اسهال شده يبوست داره، لاغره وضعیف، چاقی ودنبال لاغر شدن، تنبلی تخمدان داری، کبد چرب داری، مشکل قاعدگی داری، کمر درد داری، ویارداری، میخوای اطلاعاتت زیاد شه، بیاتوی تاپیکم‌‌. این تاپیک فقط واسه مامانا نیست واسه تمام افراد ازجمله اقایون مجردا متاهلا ورود همه به تاپیکم آزاده این اسم روش مونده ولی واسه همه کاربرد داره، منتظر نظرات شما هستم این تاپیک هردوشنبه وپنج شنبه بروز رسانی میشه ان شاء الله به شرط حیات وعدم مشکلات‌‌، میتونی تو ذربین بالا اسم تاپیک رو جستجو کنی 😉

خانم ها اگر کسی دنبال دکتر نازایی خاذق و خوب میگرده 

ما کمکتون می کنیم ، یا اگه دنبال اهدای تخمک هستن

هم میتونید با این شماره تماس بگیرید09122770014

یا اینستا ما رو دنبال کنید

1546
1432
1403
😐هیچی هی چیزی نمیخورم بلکه بمیرم میرم دکتر میگه سالمی افسرده م افسرده برا افسردگی هم راهکار دار ...

پیگیر افسردگی نیستی؟ برو مشاور صحبت کن.هزینش سنگینه برا از مشاورای رایگان بهداشت استفاده کن

خدایا ازت خواهش میکنم از این به بعد اگه دیدی دارم به کسی ، روی اضافی میدم، همونجا بزن از وسط نصفم کن😂
1578