2737
2734

مادر شوهر ادم درستیه؟ دلسوزه؟ اگه یه مدت بری میتونی انتقال بگیری برگردی؟ بچه چند سالشه

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام خواهرای خوبم، صبحتون ب خیر و شااااادی عزیزان،،من میخوام ی گروه وات بزنم واسه ختم صلوات و ختم قرآن روزی ۲صفحه هرنفر بخونه،حالا البته نظرسنجی میکنیم،،،هر بار ب نیت یک چیز،،،خیلی از دوستان منتظر نی نی هستن،،،مثل خودم،و و و و .......،،،،اگه موافقین شمارتون خصوصی بفرستین برام،منم خانمم مثل شما،،،خدا پشت و پناهتون

2738
سلام خواهرای خوبم، صبحتون ب خیر و شااااادی عزیزان،،من میخوام ی گروه وات بزنم واسه ختم صلوات و ختم قر ...

همینجا تاپیک بزن خب

عاشق خوراکی‌ام😋 عاشق خونه ویلایی قدیمیمون😍 بفرمایید چای قند پهلوِ دیشلمه🥰 

واقعا بدا بحال دانش آموزای بدبختی که تو معلمشون شی.

از اول مهر تا حالا ۹۷بار تاپیک زدی و از مردم سوال میپرسی که برم یا نرم؟

آخه توچجوری میخوای تدریس کنی،بنظر من اگه کوچه بغلی تون هم قبول شدی،رحمت به بچه های مردم بیاد نرو.

تو با این آیکیو یه موازنه شیمی هم نمیتونی کنی چه برسه به تدریس.

خودت با خودت صادق باش آدم عاقل و سالم از نظر عقلی یه سوال رو ۹۷بار میپرسه و واسش تاپیک میزنه.

التماس تفکر 

هرچه کنی بخود کنی گرهمه نیک و بد کنی
گم .شو

من یکی از تفریحات سالمم خوندن تاپیکای پر از غلط دستوری توئه.

جملات نه فعل دارن نه فاعل.

برای مثال:شوهرپولدار خانواده پول نیاز.

جاده کوهستانی،دختر یکساله،مادرشوهربد

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

فحش اتم میذارم بحساب آیکیوی پایینت قیزی جون.

ازت بدل نمیگیرم.تو که ۹۷بار تاپیک میزنی که یه سوال واضح رو بپرسی اوضاعت مشخصه چجوری!!!!

خدا شفات بده

😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁

هرچه کنی بخود کنی گرهمه نیک و بد کنی