2726
عنوان

یبوست بارداری حالمو خراب کرده راهنمایی کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 165 بازدید | 24 پست

کیوی 

اب انجیر

آلو خشک بخیسون بخور

روغن زیتون بدون بو همراه غذا

اب زیاد بخور

زیتون همراه غذا بخور

خاکشیر

برگه خشک گل محمدی بریز توچایی همراهش دم بکشه زیاد نریز خیلی کم

مصرف زیاد برنج خوراکیهای سرد باعث یبوست میشه

نه عزیزم دکتر بهم هیچی نداده 

پس دوغ محلی بخور یا شربت انجیر خوبه

کاش نقشه سرزمینم به جای گربه شبیه سگ بود تا مردمانش بجای خیانت “وفا” داشتند 😏 (دوس ندارم از زندگی شخصیم بگم میخاستم بگم الان جزو تاپیکام بود پس اینقد اصرار نکن دوست عزیز 😊) ✨دختر شاه پریون نیستم ✨اگه از غم و غصه نمیگم دلیل نمیشه خوشبختم منم مثل همه ی آدما دیگه مشکلات خودمو دارم حتی بیشتر از شما ✨ادما رو از ظاهر قضاوت نکنین 🙏مرسی اه 🤧

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

روغن زیتون هم خیلی خوبه 

کاش نقشه سرزمینم به جای گربه شبیه سگ بود تا مردمانش بجای خیانت “وفا” داشتند 😏 (دوس ندارم از زندگی شخصیم بگم میخاستم بگم الان جزو تاپیکام بود پس اینقد اصرار نکن دوست عزیز 😊) ✨دختر شاه پریون نیستم ✨اگه از غم و غصه نمیگم دلیل نمیشه خوشبختم منم مثل همه ی آدما دیگه مشکلات خودمو دارم حتی بیشتر از شما ✨ادما رو از ظاهر قضاوت نکنین 🙏مرسی اه 🤧
2728

یه مدل سبوس طعم دار هست اسمش یادم نیست داروخانه میفروشه ،اونویه قاشق بایه لیوان اب ولرم شب بخورصبح شکمت کارمیکنه،انجیر،الو،برگه زردالو،بادمجون،گردودلستر،زیتون،روغن زیتون  یاکنجد،ارده ،.....همه ایناهم ملین هستن ،ایناروهم توی روزهرکدوموتونستی وواست بدنبودبخور،تحرکتوبیشترکن

خدایا،تو بساز،توبسازی قشنگتره❤
روزانه سعی میکنم یک ساعت راه برم چون تحرکم خیلی کمه همش استراحت میکنم ولی باز کمکی نکرده ب یبوستم

من دیروز به دکتر تغذیه گفتم گفت صبح ناشتا یه لیوان اب ولرم بخور هلو گلابی برگه زردالو وانجیر شب خیس کن صبح ناشتا بخور واینکه گفت تند تند روزی چند باز تکرار بشه این خوراکی ها نکه چند روز نخوری یبوس که رفتی بری سمت این غداها سوپ هم گفت هر روز یه کاسه بخور  وروزی یه قاشقق روعن زیتون میوه وسبزی گفت زیاد بخور بخصوص سبزی 

مشکلات پوستی داشتین لک  تیرگی . جوش وجای جوش  مشکلات رحمی در خدمتم.       Fateme1634@  آی دی تلگرام .    مکانی برای رسیدن به آنچه آرزویش را داشتید👱🏻‍♀منحصر به فرد😍کمتر پرداخت کن و بیشتر انتظار داشته باش💝🌺همه چیز برای زیبایی و طراوت شما مهیاست💝بفرمائید...
شربت لاکسی ژل بخور اب رو اتیشه  خودمم باردارم هر وقت حس یبوست کنم میخورم اصلا ضرر نداره من از ...

اونوقت روان کرده  و تاثیر داشته

عشق زندگیم همسرم 💑بهترین و شیرین ترین اتفاق زندگیم تویی همسر مهربانم