2410
2553

دوماهمه و بشدت یبوست دارم ب اون صورت نمیتونم غذا بخورم یعنی خیلی کم غذا و کم خور شدم صبحا ناشتا یدونه گلابی و یه لیوان انگور دون میخورم با دولیوان اب عصرم سالد کاهو کلم وخیار گوجه ولی چه کنم ک خوب بشو نیستم ک نیستم 

عشق زندگیم همسرم 💑بهترین و شیرین ترین اتفاق زندگیم تویی همسر مهربانم

شربت ملین خوردی؟ 

کاش نقشه سرزمینم به جای گربه شبیه سگ بود تا مردمانش بجای خیانت “وفا” داشتند 😏 (دوس ندارم از زندگی شخصیم بگم میخاستم بگم الان جزو تاپیکام بود پس اینقد اصرار نکن دوست عزیز 😊) ✨دختر شاه پریون نیستم ✨اگه از غم و غصه نمیگم دلیل نمیشه خوشبختم منم مثل همه ی آدما دیگه مشکلات خودمو دارم حتی بیشتر از شما ✨ادما رو از ظاهر قضاوت نکنین 🙏مرسی اه 🤧

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

روزانه سعی میکنم یک ساعت راه برم چون تحرکم خیلی کمه همش استراحت میکنم ولی باز کمکی نکرده ب یبوستم

2456

سلام خواهرای خوبم، صبحتون ب خیر و شااااادی عزیزان،،من میخوام ی گروه وات بزنم واسه ختم صلوات و ختم قرآن روزی ۲صفحه هرنفر بخونه،حالا البته نظرسنجی میکنیم،،،هر بار ب نیت یک چیز،،،خیلی از دوستان منتظر نی نی هستن،،،مثل خودم،و و و و .......،،،،اگه موافقین شمارتون خصوصی بفرستین برام،منم خانمم مثل شما،،،خدا پشت و پناهتون

قبلا یادمه دکتر به من شربت منیزیم داده بود ولی اصلا بدون مشورت دکتر نخور....آب زیاد بخور

فروش صندلی ماشین ببه کانفورت کاملا نوhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2385516/فروش-صندلی-ماشین-کاملا-نو?postId=78770562
2714
روزانه سعی میکنم یک ساعت راه برم چون تحرکم خیلی کمه همش استراحت میکنم ولی باز کمکی نکرده ب یبوستم

توی غذات روغن زیتون بریز

تمام هستی ام برای تو دلت فقط براااااای من.... مهرسامم
قبلا یادمه دکتر به من شربت منیزیم داده بود ولی اصلا بدون مشورت دکتر نخور....آب زیاد بخور

اره ب من نداد هیچی

2706