1464
1411

دوماهمه و بشدت یبوست دارم ب اون صورت نمیتونم غذا بخورم یعنی خیلی کم غذا و کم خور شدم صبحا ناشتا یدونه گلابی و یه لیوان انگور دون میخورم با دولیوان اب عصرم سالد کاهو کلم وخیار گوجه ولی چه کنم ک خوب بشو نیستم ک نیستم 

فقط 26 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

حراج نصف قیمت دلبند رو از دست ندید .

مجموعه ای از نیاز های نوزاد و کودک

1473

سلام خواهرای خوبم، صبحتون ب خیر و شااااادی عزیزان،،من میخوام ی گروه وات بزنم واسه ختم صلوات و ختم قرآن روزی ۲صفحه هرنفر بخونه،حالا البته نظرسنجی میکنیم،،،هر بار ب نیت یک چیز،،،خیلی از دوستان منتظر نی نی هستن،،،مثل خودم،و و و و .......،،،،اگه موافقین شمارتون خصوصی بفرستین برام،منم خانمم مثل شما،،،خدا پشت و پناهتون

قبلا یادمه دکتر به من شربت منیزیم داده بود ولی اصلا بدون مشورت دکتر نخور....آب زیاد بخور

فروش صندلی ماشین ببه کانفورت کاملا نوhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2385516/فروش-صندلی-ماشین-کاملا-نو?postId=78770562
1447
روزانه سعی میکنم یک ساعت راه برم چون تحرکم خیلی کمه همش استراحت میکنم ولی باز کمکی نکرده ب یبوستم

توی غذات روغن زیتون بریز

فقط 13 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداایا فندق کوچولوم رو صحیح وسالم بزار تو بغلم
1476

کیوی 

اب انجیر

آلو خشک بخیسون بخور

روغن زیتون بدون بو همراه غذا

اب زیاد بخور

زیتون همراه غذا بخور

خاکشیر

برگه خشک گل محمدی بریز توچایی همراهش دم بکشه زیاد نریز خیلی کم

مصرف زیاد برنج خوراکیهای سرد باعث یبوست میشه

نه عزیزم دکتر بهم هیچی نداده 

پس دوغ محلی بخور یا شربت انجیر خوبه

مـا اَز اوناشـیم کـِه ↜یـِــه قَـدَم↝بَرامونْ بَرداری.. ➜ بَرات ⇚دَربَســت⇛ میگـیریم.. بِرِســے بِـــه خواســـتـِـه هات…✘

یه مدل سبوس طعم دار هست اسمش یادم نیست داروخانه میفروشه ،اونویه قاشق بایه لیوان اب ولرم شب بخورصبح شکمت کارمیکنه،انجیر،الو،برگه زردالو،بادمجون،گردودلستر،زیتون،روغن زیتون  یاکنجد،ارده ،.....همه ایناهم ملین هستن ،ایناروهم توی روزهرکدوموتونستی وواست بدنبودبخور،تحرکتوبیشترکن

خدایا،تو بساز،توبسازی قشنگتره❤
1450