1619
1605

دوماهمه و بشدت یبوست دارم ب اون صورت نمیتونم غذا بخورم یعنی خیلی کم غذا و کم خور شدم صبحا ناشتا یدونه گلابی و یه لیوان انگور دون میخورم با دولیوان اب عصرم سالد کاهو کلم وخیار گوجه ولی چه کنم ک خوب بشو نیستم ک نیستم 

فقط 13 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عشق زندگیم همسرم 💑بهترین و شیرین ترین اتفاق زندگیم تویی همسر مهربانم

شربت ملین خوردی؟ 

کاش نقشه سرزمینم به جای گربه شبیه سگ بود تا مردمانش بجای خیانت “وفا” داشتند 😏 (دوس ندارم از زندگی شخصیم بگم میخاستم بگم الان جزو تاپیکام بود پس اینقد اصرار نکن دوست عزیز 😊) ✨دختر شاه پریون نیستم ✨اگه از غم و غصه نمیگم دلیل نمیشه خوشبختم منم مثل همه ی آدما دیگه مشکلات خودمو دارم حتی بیشتر از شما ✨ادما رو از ظاهر قضاوت نکنین 🙏مرسی اه 🤧

روزانه سعی میکنم یک ساعت راه برم چون تحرکم خیلی کمه همش استراحت میکنم ولی باز کمکی نکرده ب یبوستم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اگه دنبال محصولات طبیعی برای پوستتون میگردین 

ما رو دنبال کنید

1613

سلام خواهرای خوبم، صبحتون ب خیر و شااااادی عزیزان،،من میخوام ی گروه وات بزنم واسه ختم صلوات و ختم قرآن روزی ۲صفحه هرنفر بخونه،حالا البته نظرسنجی میکنیم،،،هر بار ب نیت یک چیز،،،خیلی از دوستان منتظر نی نی هستن،،،مثل خودم،و و و و .......،،،،اگه موافقین شمارتون خصوصی بفرستین برام،منم خانمم مثل شما،،،خدا پشت و پناهتون

قبلا یادمه دکتر به من شربت منیزیم داده بود ولی اصلا بدون مشورت دکتر نخور....آب زیاد بخور

فروش صندلی ماشین ببه کانفورت کاملا نوhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2385516/فروش-صندلی-ماشین-کاملا-نو?postId=78770562
منم تو بارداری این مشکل داشتم که کیوی خیلی کمکم کرد حتما امتحانش کن

برم انشالله تو بازار باشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1620
قبلا یادمه دکتر به من شربت منیزیم داده بود ولی اصلا بدون مشورت دکتر نخور....آب زیاد بخور

اره ب من نداد هیچی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چاره ت لواشك الوي خونگي و الو خورشتي هست.

فدات لواشکم میخورم ولی نکرده فایده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1641

کیوی 

اب انجیر

آلو خشک بخیسون بخور

روغن زیتون بدون بو همراه غذا

اب زیاد بخور

زیتون همراه غذا بخور

خاکشیر

برگه خشک گل محمدی بریز توچایی همراهش دم بکشه زیاد نریز خیلی کم

مصرف زیاد برنج خوراکیهای سرد باعث یبوست میشه

نه عزیزم دکتر بهم هیچی نداده 

پس دوغ محلی بخور یا شربت انجیر خوبه

کاش نقشه سرزمینم به جای گربه شبیه سگ بود تا مردمانش بجای خیانت “وفا” داشتند 😏 (دوس ندارم از زندگی شخصیم بگم میخاستم بگم الان جزو تاپیکام بود پس اینقد اصرار نکن دوست عزیز 😊) ✨دختر شاه پریون نیستم ✨اگه از غم و غصه نمیگم دلیل نمیشه خوشبختم منم مثل همه ی آدما دیگه مشکلات خودمو دارم حتی بیشتر از شما ✨ادما رو از ظاهر قضاوت نکنین 🙏مرسی اه 🤧

روغن زیتون هم خیلی خوبه 

یه مدل سبوس طعم دار هست اسمش یادم نیست داروخانه میفروشه ،اونویه قاشق بایه لیوان اب ولرم شب بخورصبح شکمت کارمیکنه،انجیر،الو،برگه زردالو،بادمجون،گردودلستر،زیتون،روغن زیتون  یاکنجد،ارده ،.....همه ایناهم ملین هستن ،ایناروهم توی روزهرکدوموتونستی وواست بدنبودبخور،تحرکتوبیشترکن

خدایا،تو بساز،توبسازی قشنگتره❤
1615