2410
2553
عنوان

بنظر شما با 150 تومن چیکار کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1836 بازدید | 127 پست
وای نمیدونم خیلی گیجم باید خیلی فک کنم 

در کل یه جوری حالا یا با خرید سهام، طلا، ارز و یا شراکت تو سرمایه گذاری یه کاری، اول دنبال زیاد کردن پولت باش، بعد بزن تو یه کاری یا خونه بخر یا زمین یا... . چون حیفه ارزش پولت کم بشه. اگرم میترسی و خیلی ریسکه برات، سریع باهاش طلا بدون اجرت و سکه بخر بذار صندوق امانات تا وقتی که مطمئن بشی کاری رو شروع کنی. 

... ولیکن چاره را امروز زور پهلوانی نیست،رهایی با تن پولاد و نیروی جوانی نیست/در این میدان،بر این پیکان هستی سوز سامان ساز،پری از جان بباید تا فرو ننشیند از پرواز!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
ممنونم که وقت میزاری من رشتم

😘من میکردم بهت خبرمیدم،من عاشق اینم که زن مستقل باشه وهرکاربتونم چه واسه خودم چه دیگران انجام میدم،اخه زن که اقتدار داشته باشه دیگه زندگیش حله کاش همه زنا تو فکر میفتادن

😘من میکردم بهت خبرمیدم،من عاشق اینم که زن مستقل باشه وهرکاربتونم چه واسه خودم چه دیگران انجام میدم، ...

عزیزم ممنونم ازت که اینقد خوبی

اره کاش واقعا هیچ زنی وابسته  نباشه💗

2714

عزیزم تو گوگل بزن:پرسود در رشت. بعد بزن روش یه صفحه نیازمندی ها باز میشه،چندتا خط تولید هست که نیازمند سرمایه پنجاه تا صد هستن و نوشته سود سالانه رو روش میزاره،یه سری بزن.اگه توراهی که میخوای بری محکمی باید خووب تحقیق داشته باشی،جوری بشی که تا اسم یه کارو میارن بفهمی چقد سود میده و چطوره،منکه کارم بوقلمون بود با شوهرم تو یکماه دوبرابر سرمایه اولیه بهمون داد،یکسال با پول کم کار کردیم و الان تو فکر سرمایه بالا وسود بالاییم،مااز دو میلیون شروع کردیم و واقعا هم دومیلیون مارو چهارتومن کرد و همینجور ماه بعد،انگار با دوتومن یه حقوق ماهانه برداشت کردیم،دیگه الان فکر زیاد کردنشین اتفاقا بوقلمون هامونو ازرشت میخریم،اسمش آقای شفیعی هست

عزیزم پول چقدر باید تووحساب بمونه؟میانگین نمیگیرن؟

دقیقا میانگین و...برات میگه

اینو میدونم هریک ماه پولت بمونه سه ماه میشه بازپرداخت قسط

وتا90درصد پولتو وام میتونی بگیری

مثلا من 4ماه پولمو گذاشتم 

بازپرداختش شد یکساله

اگه 90درصد پولمو وام میخواستم یکساله میشد

ولی من 90درصد پولمو وام نخواستم کمتر وام گرفتم بازپرداخت پولم شد سه ساله 

یه چیز دیگشم که خوبه حساب و که باز میکنی پس اندازتو میخوابونی

میتونی تاقبل از اینکه وام بگیری  

اگه نیاز داشتی پول از حساب برداشت کنی یا بیشترش کنی 

حسابت بلوکه نمیشه بهش دسترسی داری

امیدوارم متوجه شده باشی چی گفتم

شوهرم خییلی بدهی داشت و تاسود میگرفتیم یامیدادیم بانک یا بدهی،ولی الان اگه بتونیم راه بندازیم همه پول برا خودمونه،خداکنه بشه منکه امیدوارم،توهم امیدوار باش،باهمه اینا دارم سعی میکنم راضی کنم که برم دانشگاه که بعدش برم معلم بشم.امیدوارم هم من بتونم هم تو

دقیقا میانگین و...برات میگه اینو میدونم هریک ماه پولت بمونه سه ماه میشه بازپرداخت قسط وتا90درصد پو ...

عزیزم اینا که میگین خوبه ولی من میگم تا سعی میکنین کارتون به بانک نیوفته اگرم میفته سودهای مصرفی باشه،مثلا وامی که من میتونم از مجوزم بگیرم ۴درصدی و دارای یکسال تنفسه،ولی خب اونجوری که پول بخوابونی و وام و سود واینا شبهه داره.

2706