2410
2553
عنوان

بنظر شما با 150 تومن چیکار کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1836 بازدید | 127 پست
رشت

تو دیوار سرچ کن تو رشت میتونی تو اطافش یه ملک کو چیک بخری .پول تو بانک ارزشش میره پایین

به توکل نام اعظمت...خدایاااا شکرت که فندق و گردو و بادوم رو به من هدیه کردی .....عاشقتمممم خدااااااخدااایاااا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام خواهرای خوبم، صبحتون ب خیر و شااااادی عزیزان،،من میخوام ی گروه وات بزنم واسه ختم صلوات و ختم قرآن روزی ۲صفحه هرنفر بخونه،حالا البته نظرسنجی میکنیم،،،هر بار ب نیت یک چیز،،،خیلی از دوستان منتظر نی نی هستن،،،مثل خودم،و و و و .......،،،،اگه موافقین شمارتون خصوصی بفرستین برام،منم خانمم مثل شما،،،خدا پشت و پناهتون

2456

یه سوال میپرسم ازت استارتر عزیز توروخدا ناراحت نشی ها.

وقتی که میگی پایه های زندگیت متزلزله و ممکنه همسرت نامرد بشه و ترکت کنه و ازین حرفا پس چرا و به چه دلیلی و با چه انگیزه و چه فکر و منطقی بازم باردار میشی و بچه بی گناه طفل معصوم رو وارد زندگیتون میکنین؟؟؟؟؟واقعا برام سواله خانمهای دیگه هم اگه همینجوری هستن لطفا جواب بدن.ممنونم عزیزم.توروخدا ناراحت نشو فقط میخوام ببینم دلیلش چیه اخه.

یکی شوهرش خیانت میکنه و 3تا بچه داره اون یکی معتاده 5تا داره اون یکی بیکاره 3تا داره و.....الی اخر.

نه بی ارزش میشه

با یه ادم مطمین تو کار شریک شو

پدرم سایه ی سر بود و مرا نور امید😭 پدرم رروشنی محفل ما چون خورشید😭 پدرم خنده به لب بود و همه فهمیدند😭 بعد او خنده به لبهای من و ما خشکید😭😭😭 بابایی بابای مهربونم دلتنگتم😭
2714

یا یه خونه کوچیک بخر بده اجاره

پدرم سایه ی سر بود و مرا نور امید😭 پدرم رروشنی محفل ما چون خورشید😭 پدرم خنده به لب بود و همه فهمیدند😭 بعد او خنده به لبهای من و ما خشکید😭😭😭 بابایی بابای مهربونم دلتنگتم😭
شهرستانم ولی با این پول نمیشه مگه چن سال ساخت که اونم بعد چن سال نمیشه فروختش دیگه

چند سال پیش پدر منم همین سرمایه شما رو داشت گذاشت بانک ،هر چی گفتیم پولت بیارزش میشه قبول نکرد .گفت من نمیتونم با پول کار کنم .گفتیم خونه بخر قبول نکرد .اون موقع سود پولش ماهی چهار تومن بود .ماهی تقربیا میتونست دوتا سکه کامل بخره که که در سال میشد ۲۴،حالا چهار سال پولش تو بانک بود .میشد ۹۶تا سکه .اگه با سکه الان ۴ملیونی حساب کنی میشه حدوده ۳۹۰ملیون یعنی سود پول از خود سرمایه بیشتر میشه. شما هم فکر الانو نکن اگه به اصل پولت احتیاج نداری نمیخوای پولت بی ارزش بشه این کار رو انجام بده 

کاش همین الان خدا میگفت هرچی تو بخوای .
میخوام الانم باش درامد داشته باشم

الانو بی خیال شو .حداقل یکی دوسال .فعلا ندید بگیر این پولو 

خدایا مارا به غصه های معمولی مان برگردان...به قسط های عقب افتاده ،ترافیک های طولانی،خیابان های شلوغ، دغدغه های زیاد،هدف های سخت،خستگی های مفرط...به همان روزها که همدیگر را قضاوت میکردیم وبه قضاوت های هم توجهی نمی کردیم.به همان روزها که دنیا اینقدر آلوده نبود،که آلوده بود وحاد نبود ،که آلوده  بود واز آلودگیش نمی مردیم...که دلواپس حال عزیزانمان  بودیم نه جانشان !ما را برگردان به روزهایی که سلامتی اینقدر گریز پا نبود ،که میشد لابه لای همین مشکلات و دغدغه های ریز ودرشت،با خیالی آسوده فنجانی  برداشت ،چایی ریخت ...کنار پنجره ای ایستادودر کمال اطمینان و آرامش نفسی عمیق کشید .که می شد کسی را به آغوش کشید وآرام شد .میشد دستان کسی را گرفت وبدون هراس تمام شهر را قدم زد وغصه ها و درد ها را فراموش کرد .دلمان لک زده برای یک آغوش، یک لبخند ،یک خیال تخت...دلمان لک زده برای یک زندگی آرام و معمولی ...خدایا در آغوشمان بگیر که خسته ایم ...خودت حال زمین را خوب کن 
2706