2410
2553
عنوان

بنظر شما با 150 تومن چیکار کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1836 بازدید | 127 پست

بزار تو بانک .با سود پولت طلا بخر .اگه شد مثلا ربع سکه.

اینطوری پولت بی ارزش نمیشه .

خدایا مارا به غصه های معمولی مان برگردان...به قسط های عقب افتاده ،ترافیک های طولانی،خیابان های شلوغ، دغدغه های زیاد،هدف های سخت،خستگی های مفرط...به همان روزها که همدیگر را قضاوت میکردیم وبه قضاوت های هم توجهی نمی کردیم.به همان روزها که دنیا اینقدر آلوده نبود،که آلوده بود وحاد نبود ،که آلوده  بود واز آلودگیش نمی مردیم...که دلواپس حال عزیزانمان  بودیم نه جانشان !ما را برگردان به روزهایی که سلامتی اینقدر گریز پا نبود ،که میشد لابه لای همین مشکلات و دغدغه های ریز ودرشت،با خیالی آسوده فنجانی  برداشت ،چایی ریخت ...کنار پنجره ای ایستادودر کمال اطمینان و آرامش نفسی عمیق کشید .که می شد کسی را به آغوش کشید وآرام شد .میشد دستان کسی را گرفت وبدون هراس تمام شهر را قدم زد وغصه ها و درد ها را فراموش کرد .دلمان لک زده برای یک آغوش، یک لبخند ،یک خیال تخت...دلمان لک زده برای یک زندگی آرام و معمولی ...خدایا در آغوشمان بگیر که خسته ایم ...خودت حال زمین را خوب کن 
مسکن مهرو نمیشه بعد فروخت به مغازم نمیرسه پولم که

کجایی برو پایین شهر بخر بعدم تو شهر ما که الان دارن مسکن مهرو خرید فروش میکنن

میشه برای شغل شوهرم یک صلوات بفرستین خسته شدم لطفا😔امیدوارم خدا حاجت شمارم بده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بطور كلي براي سرمايه گذاري روشهاي زير وجود داره 

١- سرمايه گذاري در توليد كه بغير از سرمايه ممارست و تلاش هم ميخاد كه شما زمان نداري 

٢- سرمايه گذاري در فعاليته اي خدماتي مثل كافه و رستوران و.. كه اينهم نيازمند تخصص و زمان هست 

٣- سرمايه گذاري در بازار سرمايه مثل بورس و اوراق بهادار كه نيازمند دانش است 

٤- سرمايه گذازي در بازارهاي طلا و ارز كه خيلي نوسان داره ولي ميتونه براي شما خوب باشه 

٥- سرمايه گذاري در بانك ها كه بصررت سپرده و دريافت سود است كه اين ايمن هست اما بعد از چند سال ارزش پولت كم ميشه 

٦- خريد زمين و ملك كه هم امن است هم سود خوبي داره 

فک نکنم به مغازه برسه ؟

نه نمیرسه. مخصوصا مغازه تو پاساژ میلباردیه والا

بغیر تاپیک ماه پیشونی، کسی منو ریپلایی نکنه لطفا، دلم میخاد نظرمو تو تاپیکا بدم، دلم نمیخاد نظراتتونو بکنید تو حلق من
2720
یه چیزایی رو از قبلنا بش نگفتم اونوقتا قبول کرد ولی الان حس میکنم میخواد کم کم بزنه زیرش اگه بدونه ...

خدا خودش کمکت کنه

برای باردار شدن من یک صلوات بفرست دوست خوب شاید گره کار منم باز شد 🤗 🤗 
فک نکنم دوس دارم درامد داشته باشم و مستقل شم از شوهرم

شهر ما خونه میشه زمین خوب هم میشه. شهرستان بخر 

⁦❤️⁩👰🤵🏻⁦❤️⁩ 💃آهاااای📢 پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺
نه ادمشو سراع ندارم

پس سکه بخر ضرر نمیکنی .پولتو یه جا بلوکه نکن .اگر بتونی کاری بزنی خیلی خوبه بچه هات بالاخره 3 یا4 سال دیگه یکیش مدرسه ای میشه .کوچیکه هم میره مهد

گاهی مرگ،فقط جدا شدن روح از بدن نیست                                           دختر باشی و                                                                پدر برود                                                             تو برای همیشه مُردی...
2714
فک نکنم به مغازه برسه ؟

تو دیوار شهرتون سرچ کن بزن مغازه فروشی

ما حدودا صد تومن داشتیم خونه خوب نمیکرد 

خونه بود ولی تومحله پایین بعدا برای فروشش اذیت میشدیم

باپوله یه مغازه فسقلی خریدیم الان همون فروشنده اجارش کرده ازمون

اگه توان بازپرداخت قسط داری 

بزار بانک حکمت ایرانیان

4درصد از روش بهت وام میده

90درصد پولتو وام بهت میده واصل پول هم میتونی برداری

چندبار این وامو گرفتیم

اسمش تسهیلات طرح سروش