1464
1411
عنوان

بنظر شما با 150 تومن چیکار کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1708 بازدید | 127 پست

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

فک نکنم به مغازه برسه ؟

تو دیوار شهرتون سرچ کن بزن مغازه فروشی

ما حدودا صد تومن داشتیم خونه خوب نمیکرد 

خونه بود ولی تومحله پایین بعدا برای فروشش اذیت میشدیم

باپوله یه مغازه فسقلی خریدیم الان همون فروشنده اجارش کرده ازمون

اگه توان بازپرداخت قسط داری 

بزار بانک حکمت ایرانیان

4درصد از روش بهت وام میده

90درصد پولتو وام بهت میده واصل پول هم میتونی برداری

چندبار این وامو گرفتیم

اسمش تسهیلات طرح سروش

مال بانک حکمت ایرانیان 

1484

سلام خواهرای خوبم، صبحتون ب خیر و شااااادی عزیزان،،من میخوام ی گروه وات بزنم واسه ختم صلوات و ختم قرآن روزی ۲صفحه هرنفر بخونه،حالا البته نظرسنجی میکنیم،،،هر بار ب نیت یک چیز،،،خیلی از دوستان منتظر نی نی هستن،،،مثل خودم،و و و و .......،،،،اگه موافقین شمارتون خصوصی بفرستین برام،منم خانمم مثل شما،،،خدا پشت و پناهتون

کجایی برو پایین شهر بخر بعدم تو شهر ما که الان دارن مسکن مهرو خرید فروش میکنن

رشتم 

نمیدونمدباید سرچ کنممغازه رو

مسکن مهرو بهداین راحتیا خوب خرید فروش نمیکنن

فقط 8 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

داداشم طلای اب شده خرید ماهانه یه پولی از سود اون طلا میگرفت گذاشته بود پیش یه طلافروش مطمئن. 

عروسکای خوشگل میبافم بند پستونک و جغجغه و دندونگیر چوبی هم داریم اگه اینستاگرام داری بیا به پیجم یه سر بزن 👈Gerehaye_rangi@👉 اینم آدرس پیجمون
1485

یه سوال میپرسم ازت استارتر عزیز توروخدا ناراحت نشی ها.

وقتی که میگی پایه های زندگیت متزلزله و ممکنه همسرت نامرد بشه و ترکت کنه و ازین حرفا پس چرا و به چه دلیلی و با چه انگیزه و چه فکر و منطقی بازم باردار میشی و بچه بی گناه طفل معصوم رو وارد زندگیتون میکنین؟؟؟؟؟واقعا برام سواله خانمهای دیگه هم اگه همینجوری هستن لطفا جواب بدن.ممنونم عزیزم.توروخدا ناراحت نشو فقط میخوام ببینم دلیلش چیه اخه.

یکی شوهرش خیانت میکنه و 3تا بچه داره اون یکی معتاده 5تا داره اون یکی بیکاره 3تا داره و.....الی اخر.

نه بی ارزش میشه

با یه ادم مطمین تو کار شریک شو

اتفاقهای عجیب نی نی سایتی ها رو اونقدر جدی نگیرید که بازتابش تو زندگیتون عذاب آوربشه... 😒 اینا همون آدمهای معمولی اطراف ما هستند فقط اینجا تخیلات و آرزوهاشون فرصت شکوفا شدن پیدا کرده
بطور كلي براي سرمايه گذاري روشهاي زير وجود داره  ١- سرمايه گذاري در توليد كه بغير از سرمايه مم ...

همون مرد دومو ترجیح میدم که  کاری راه بندازم ولی نمیدونم چی

1
5
10
15
20
25
30
35
40

یا یه خونه کوچیک بخر بده اجاره

اتفاقهای عجیب نی نی سایتی ها رو اونقدر جدی نگیرید که بازتابش تو زندگیتون عذاب آوربشه... 😒 اینا همون آدمهای معمولی اطراف ما هستند فقط اینجا تخیلات و آرزوهاشون فرصت شکوفا شدن پیدا کرده
1403
شهرستانم ولی با این پول نمیشه مگه چن سال ساخت که اونم بعد چن سال نمیشه فروختش دیگه

چند سال پیش پدر منم همین سرمایه شما رو داشت گذاشت بانک ،هر چی گفتیم پولت بیارزش میشه قبول نکرد .گفت من نمیتونم با پول کار کنم .گفتیم خونه بخر قبول نکرد .اون موقع سود پولش ماهی چهار تومن بود .ماهی تقربیا میتونست دوتا سکه کامل بخره که که در سال میشد ۲۴،حالا چهار سال پولش تو بانک بود .میشد ۹۶تا سکه .اگه با سکه الان ۴ملیونی حساب کنی میشه حدوده ۳۹۰ملیون یعنی سود پول از خود سرمایه بیشتر میشه. شما هم فکر الانو نکن اگه به اصل پولت احتیاج نداری نمیخوای پولت بی ارزش بشه این کار رو انجام بده 

کاش همین الان خدا میگفت هرچی تو بخوای .
پس سکه بخر ضرر نمیکنی .پولتو یه جا بلوکه نکن .اگر بتونی کاری بزنی خیلی خوبه بچه هات بالاخره 3 یا4 سا ...

اره دوسدارم کار  راه بندازم ولی نمیدوم چی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو دیوار شهرتون سرچ کن بزن مغازه فروشی ما حدودا صد تومن داشتیم خونه خوب نمیکرد  خونه بود ولی ...

عه چه وام خوبیه ممنون که گفتی بهم میرم دنبالش

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1514