1464
1459
عنوان

بنظر شما با 150 تومن چیکار کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1699 بازدید | 127 پست

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1473

سکه بگیر بذار تو صندوق امانات بانک

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. 
جدی؟  کدوم شهر؟  

مشهد منطقه های متوسط نشین

😊😊😊😊😊😊😊😊                                   بزودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود رد نشو صلوات بفرست بگو               ان شاءالله     أللّهمَّ ارزُقني ولدأ سالمأ صالحأ عالماً متقياً و لا سَميهِ باسمِ نبيک مُحمَّداً (ص)
1447

بطور كلي براي سرمايه گذاري روشهاي زير وجود داره 

١- سرمايه گذاري در توليد كه بغير از سرمايه ممارست و تلاش هم ميخاد كه شما زمان نداري 

٢- سرمايه گذاري در فعاليته اي خدماتي مثل كافه و رستوران و.. كه اينهم نيازمند تخصص و زمان هست 

٣- سرمايه گذاري در بازار سرمايه مثل بورس و اوراق بهادار كه نيازمند دانش است 

٤- سرمايه گذازي در بازارهاي طلا و ارز كه خيلي نوسان داره ولي ميتونه براي شما خوب باشه 

٥- سرمايه گذاري در بانك ها كه بصررت سپرده و دريافت سود است كه اين ايمن هست اما بعد از چند سال ارزش پولت كم ميشه 

٦- خريد زمين و ملك كه هم امن است هم سود خوبي داره 

یه چیزایی رو از قبلنا بش نگفتم اونوقتا قبول کرد ولی الان حس میکنم میخواد کم کم بزنه زیرش اگه بدونه ...

خدا خودش کمکت کنه

بچها کسی چیزی از جارو زدن خونه زن زائو میدونه 😜 به من بگه چطور که حاجت میده 😊 😊 😊 
1476
فک نکنم دوس دارم درامد داشته باشم و مستقل شم از شوهرم

شهر ما خونه میشه زمین خوب هم میشه. شهرستان بخر 

⁦❤️⁩👰🤵🏻⁦❤️⁩ 💃آهاااای📢 پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺
میتونی یه اپارتمان کوچولو بگیری؟ اگر شهرستان هستی 

شهرستانم ولی با این پول نمیشه مگه چن سال ساخت که اونم بعد چن سال نمیشه فروختش دیگه

فقط 12 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه ادمشو سراع ندارم

پس سکه بخر ضرر نمیکنی .پولتو یه جا بلوکه نکن .اگر بتونی کاری بزنی خیلی خوبه بچه هات بالاخره 3 یا4 سال دیگه یکیش مدرسه ای میشه .کوچیکه هم میره مهد

1450