1676
1605
عنوان

بنظر شما با 150 تومن چیکار کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1715 بازدید | 127 پست

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

1522

سکه بگیر بذار تو صندوق امانات بانک

بازی که همسرم ساخته رو از کافه بازار نصب کنید و نظر بدید به اسم (مداد جنگی) سرچ کنید تو بازار😍تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. 
جدی؟  کدوم شهر؟  

مشهد منطقه های متوسط نشین

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!
1668
مسکن مهرو نمیشه بعد فروخت به مغازم نمیرسه پولم که

کجایی برو پایین شهر بخر بعدم تو شهر ما که الان دارن مسکن مهرو خرید فروش میکنن

امروز میخام یه تغییر بزرگ تو زندگیم ایجاد کنم              میخام بشینم روی تلویزیون و مبل رو نگاه کنم 😆😆😆😁😁😁😂😂😂

بطور كلي براي سرمايه گذاري روشهاي زير وجود داره 

١- سرمايه گذاري در توليد كه بغير از سرمايه ممارست و تلاش هم ميخاد كه شما زمان نداري 

٢- سرمايه گذاري در فعاليته اي خدماتي مثل كافه و رستوران و.. كه اينهم نيازمند تخصص و زمان هست 

٣- سرمايه گذاري در بازار سرمايه مثل بورس و اوراق بهادار كه نيازمند دانش است 

٤- سرمايه گذازي در بازارهاي طلا و ارز كه خيلي نوسان داره ولي ميتونه براي شما خوب باشه 

٥- سرمايه گذاري در بانك ها كه بصررت سپرده و دريافت سود است كه اين ايمن هست اما بعد از چند سال ارزش پولت كم ميشه 

٦- خريد زمين و ملك كه هم امن است هم سود خوبي داره 

یه چیزایی رو از قبلنا بش نگفتم اونوقتا قبول کرد ولی الان حس میکنم میخواد کم کم بزنه زیرش اگه بدونه ...

خدا خودش کمکت کنه

آخ خدا ملت ببی چک میزند 😐 با چراغ قوه ی خط نازک میبینن 😒 باردارن انوخت من همیشه خدا ببی چک من مثبت از منفی 🤕😖😭
فک نکنم دوس دارم درامد داشته باشم و مستقل شم از شوهرم

شهر ما خونه میشه زمین خوب هم میشه. شهرستان بخر 

⁦❤️⁩👰🤵🏻⁦❤️⁩ 💃آهاااای📢 پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺
نه ادمشو سراع ندارم

پس سکه بخر ضرر نمیکنی .پولتو یه جا بلوکه نکن .اگر بتونی کاری بزنی خیلی خوبه بچه هات بالاخره 3 یا4 سال دیگه یکیش مدرسه ای میشه .کوچیکه هم میره مهد

1645