2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام خواهرای خوبم، صبحتون ب خیر و شااااادی عزیزان،،من میخوام ی گروه وات بزنم واسه ختم صلوات و ختم قرآن روزی ۲صفحه هرنفر بخونه،حالا البته نظرسنجی میکنیم،،،هر بار ب نیت یک چیز،،،خیلی از دوستان منتظر نی نی هستن،،،مثل خودم،و و و و .......،،،،اگه موافقین شمارتون خصوصی بفرستین برام،منم خانمم مثل شما،،،خدا پشت و پناهتون

2720
سلام خواهرای خوبم، صبحتون ب خیر و شااااادی عزیزان،،من میخوام ی گروه وات بزنم واسه ختم صلوات و ختم قر ...

مشکلی ندارین شمام که باردار نمیشین میخوام ببینم دکتر بهتون چه دارو هایی داده 

مامان شدم😊
2714
خب دکترت چه قرصایی برات تجویز کرده ؟؟؟ 

من اولش رفتم پیش دکتر خواست بهم امپول بده گفتم حالا بزارم بشه یک سال اگه نشدم برم با قرص و آمپول ولی هیچ مشکلی ندارم هر ماه کلی ذوق دارم میگم دیگه این ماه شده و بازم میبینم نه خبری نیست 

برای  تعجیل در امر  فرج آقا امام زمان  صلوات 
ن عزیزم منم بدون مشکلم،،،دست خداست دیگه،،هروقت صلاح بدونه،،،دلیل گروه زدنم همینه

میدونم فدات انشالله خدا به هر که نی نی میخواد سالمشو بده دل ما رو هم این ماه خوش کنه 

مامان شدم😊
من اولش رفتم پیش دکتر خواست بهم امپول بده گفتم حالا بزارم بشه یک سال اگه نشدم برم با قرص و آمپول ولی ...

دکتر من فقط سه دوره یا همون سه ماه بهم پروژسترون داد نمیدونم دکترمو عوض کنم یا نه 

مامان شدم😊
یک سال و هشت ماهه

اره خوب دکترتو عوض کن 

ان اشالله به حق شش ماهه ی امام حسین هرچی زودتر خدا یه بچه ی سالم و صالح و زیبا تو دامنت بزاره 

خیلی انتظار کشیدن سخته میدونم 

برای  تعجیل در امر  فرج آقا امام زمان  صلوات 
اره خوب دکترتو عوض کن  ان اشالله به حق شش ماهه ی امام حسین هرچی زودتر خدا یه بچه ی سالم و صالح ...

مرسی عزیزم انشالله تو هم نی نی سالم خدا بهت بده من دیگه امیدمو از دست دادم 😔

مامان شدم😊
2706