1464
1459

سلام خواهرای خوبم، صبحتون ب خیر و شااااادی عزیزان،،من میخوام ی گروه وات بزنم واسه ختم صلوات و ختم قرآن روزی ۲صفحه هرنفر بخونه،حالا البته نظرسنجی میکنیم،،،هر بار ب نیت یک چیز،،،خیلی از دوستان منتظر نی نی هستن،،،مثل خودم،و و و و .......،،،،اگه موافقین شمارتون خصوصی بفرستین برام،منم خانمم مثل شما،،،خدا پشت و پناهتون

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

سلام خواهرای خوبم، صبحتون ب خیر و شااااادی عزیزان،،من میخوام ی گروه وات بزنم واسه ختم صلوات و ختم قر ...

مشکلی ندارین شمام که باردار نمیشین میخوام ببینم دکتر بهتون چه دارو هایی داده 

به زودی خبر مامان شدنمو بهتون میدم 
1473
خب دکترت چه قرصایی برات تجویز کرده ؟؟؟ 

من اولش رفتم پیش دکتر خواست بهم امپول بده گفتم حالا بزارم بشه یک سال اگه نشدم برم با قرص و آمپول ولی هیچ مشکلی ندارم هر ماه کلی ذوق دارم میگم دیگه این ماه شده و بازم میبینم نه خبری نیست 

الهی هر که سودای تو دارد چه غم از هر دو جهانش نگران تو چه اندیشه و بیم از دگرانش?
ن عزیزم منم بدون مشکلم،،،دست خداست دیگه،،هروقت صلاح بدونه،،،دلیل گروه زدنم همینه

میدونم فدات انشالله خدا به هر که نی نی میخواد سالمشو بده دل ما رو هم این ماه خوش کنه 

1449
من اولش رفتم پیش دکتر خواست بهم امپول بده گفتم حالا بزارم بشه یک سال اگه نشدم برم با قرص و آمپول ولی ...

دکتر من فقط سه دوره یا همون سه ماه بهم پروژسترون داد نمیدونم دکترمو عوض کنم یا نه 

دکتر من فقط سه دوره یا همون سه ماه بهم پروژسترون داد نمیدونم دکترمو عوض کنم یا نه 

چه مدته تو اقدامی؟

الهی هر که سودای تو دارد چه غم از هر دو جهانش نگران تو چه اندیشه و بیم از دگرانش?
یک سال و هشت ماهه

اره خوب دکترتو عوض کن 

ان اشالله به حق شش ماهه ی امام حسین هرچی زودتر خدا یه بچه ی سالم و صالح و زیبا تو دامنت بزاره 

خیلی انتظار کشیدن سخته میدونم 

اره خوب دکترتو عوض کن  ان اشالله به حق شش ماهه ی امام حسین هرچی زودتر خدا یه بچه ی سالم و صالح ...

مرسی عزیزم انشالله تو هم نی نی سالم خدا بهت بده من دیگه امیدمو از دست دادم 😔

1474
مرسی عزیزم انشالله تو هم نی نی سالم خدا بهت بده من دیگه امیدمو از دست دادم 😔

نه امیدتو از دست نده حتما دکترتو عوض کن به تغذیتونم یه مدت حسابی برس از الان شرو کن 

چیزای گرم بخورین بدنتون گرم بشه 

شوهرتم ببر دکتر شاید از طرف اون باشه خدا بزرگه فقط نا امید نباش بسپار دست خودش

نه امیدتو از دست نده حتما دکترتو عوض کن به تغذیتونم یه مدت حسابی برس از الان شرو کن  چیزای گرم ...

جفتمون همه ازمایشا و سنو گرافی داخلی خارجی ووو انجام دادیم هر دومون سالمیم 

جفتمون همه ازمایشا و سنو گرافی داخلی خارجی ووو انجام دادیم هر دومون سالمیم 

خوب پس دیگه استرس نداشته باش 

فقط بگو اصلا برای بچه نیست هر چه بادا باد 

بهش فکر نکن موقع رابطه تو چشمت ترسیده

از خدا هم بخواه بگو صلاحمون کن بچه دار شدنو توکل به خدا 

خوب پس دیگه استرس نداشته باش  فقط بگو اصلا برای بچه نیست هر چه بادا باد  بهش فکر نکن موق ...

ارع دیگه زدم به بیخیالی شانس ندارم که 😔