2726
عنوان

سوهان روح من

| مشاهده متن کامل بحث + 795 بازدید | 45 پست
نگفتی شوهرت دقیقا چی کار میکنه که دلسرد شدی ولی از خوبی هاش گفتی. اون خوبی ها رو در نظر بگیر و اینکه ...

بد دله نمیزاره جایی برم تو شهرم غریبم و از پدر مادرم دور 

واقعا خوبیاشو دیگه نمیخوام دیگه انقدر بدی کرده بهم فک کنم بره خیانتم کنه ککم نگزه فقط بهونه میوفته دستم میرم طلاق میگیرم

ماها خوشمون میاد دنبال چیزای بدباشیم که خسته شیم  چه زن چ مرد:/ من کاری ندارم زن یا مرد ام ...

ادم تا شرایط قرار نگیره نمیفهمه چی میگه طرف 

مث اینه یکی توی گود داره اتیش میگیره میدوه اینور اونور تو بیرون گود داری داد میزنی ندووو بشین ی جا ولی نمیشه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بگه بیخیال .نذار براش بشه نقطه ضعفت . اون فهمیده شمااز چه حرفایی که میزنه خوشت نمیاد برات دست گرفته. ...

خیلی مغروره داءم از زندگی خودش پسراش شوهرش خانواده ی خودش پیش دیگران تعریف میکنه ک همه حسودیشو کنن اینو عادت کرده 

ولی دلم از جاهای دیگم پره

ادم تا شرایط قرار نگیره نمیفهمه چی میگه طرف  مث اینه یکی توی گود داره اتیش میگیره میدوه اینور ...

با همین خودمون قانع میکنیم 

همه تو شرایط هم هستیم اما یکی میدونه باید تلاش کنه عزیزم براش خوشبختی 

یکیم میگه خستم نمیتونم 

من گفتم مرد و زن نداره عزیزم  

هیچ وقت تو دنیای مجازی غصه خوشبختی دیگران رو نخور اون اگه خوشبخت بود اون گوشی کوفتی از دستش میوفتاد😒خوشبختی به گفتن نیست به حس کردنه・_・;)⁩
2728
خیلی مغروره داءم از زندگی خودش پسراش شوهرش خانواده ی خودش پیش دیگران تعریف میکنه ک همه حسودیشو کنن ا ...

کسی اگر خوب باشه و خودش هم میدونه واقعا خوبه از خودش تعریف نمیکنه و اصلا احتیاجی به تعریف نیس ، خودش میدونه هیچی نیس وعقده و کمبودداره، مطمئن باش بقیه هم میدونن طبل تو خالی هس به روش نمیارن. اقد تعریف کنه تا بترکه .این رفتارا از زور دلش هس بیخیال .به فکر خودت باش بیشتر به خودت برس و اهمیت بده ‌

خدا را بر آن بنده بخشایش است  که خلق از وجودش در آسایش است . 
با همین خودمون قانع میکنیم  همه تو شرایط هم هستیم اما یکی میدونه باید تلاش کنه عزیزم براش خوشب ...

ب نطرت کسی ک محبت کردن ب زنشو فقط ب زنش رو بلد نیست چ تلاشی بکنم؟بخدا پنج سال تموم هر بدی کرد ریختم تو خودم توجه نکرد بهم ریختم تو خودم در حالیکه اون خم ب ابروش میومد من خودمو میکشتم شرایطو جوری میکردم ک اون دوس داره چیزایی ک اون دوس داره محبت کلامی و... محبت ب مادرش پدرش با اینکه باهام بد بودن احترامشونو نگه میداشتم ولی تقی ب توقی میخورد من همش مقصر بودم همش من بدونه هم حق با منه سکوت میکنه ولی نمیگه اره رفتار اونا اشتباه بود تو حق داری 

با بد دلیش چ کنم؟با شک داشتنش بهم؟منی ک سر سوزنی کج نرفتم و هیچی ازم ندیده حجابم کامله ارتباطم با نامحرم صفره سنگین رنگین رفتار میکنم هرجا برم خودش نباشه با مادرم برم اجازه میگیرم کلی از خرجو مخارجم میزنم ولی کیه قدر بدونه 

یکبار تاحالا نشده من ناراحت باشم بخدا یکبار بگه فلانی چیشده ناراحتی فقط در همین حد 

ولی خودش زیاده خواه پروی پر مدعا خودش ن کار داشت ن خونه داشت ن سرمایه داشت جیره خوره پدر مادر یک دونشو ب روش نیاوردم ولی خودش اعلاترین وسایلو میخواد 

کسی اگر خوب باشه و خودش هم میدونه واقعا خوبه از خودش تعریف نمیکنه و اصلا احتیاجی به تعریف نیس ، خودش ...

دقیقا حرفات کامل درسته 

مثلا پیش کسی ک شوهرش بده از شوهرش تعریف میکنه پیش کسی ک بچش بده از بچش تعریف میکنه کلا عقده ایه بخدا 

کسی اگر خوب باشه و خودش هم میدونه واقعا خوبه از خودش تعریف نمیکنه و اصلا احتیاجی به تعریف نیس ، خودش ...

ی سوال ب نطرت این بار ک گف فلان اخلاق خوب نوه ام ب پسرم رفته پسرم خیلی مرتبه و فلانه و با سلیقه اس چی بگم سکوت کنم یا چ جواب دندون شکنی بدم؟

با مشاور صحبت کن یا کتاب بخون یا بزن اینترنت تا سیاست های زندگی وخانمانه رو بیشتر یادبگیری. زندگی فقط آروم بودن و از خودگذشتگی و تحمل و پس اندازو قناعت  نیست عزیزم. وقتی از همه چیت بگذری و پس انداز کنی و سرویس بدی کسای دیگه لذتشو میبرن و فقط افسرده میشی. حتی پسرت هم که بزرگ بشه از تو شاکی میشه . ایشالا که مشکلت حل بشه. 

ی سوال ب نطرت این بار ک گف فلان اخلاق خوب نوه ام ب پسرم رفته پسرم خیلی مرتبه و فلانه و با سلیقه اس چ ...

با آرامش کامل و بگو از خدامه به باباش رفته باشه یا هرچی خودت میدونی که بهتره بگی . بقول قدیمیا جوری که با پنبه سرشو ببری نتونه جوابت بده ولی بسوزه😄

ب نطرت کسی ک محبت کردن ب زنشو فقط ب زنش رو بلد نیست چ تلاشی بکنم؟بخدا پنج سال تموم هر بدی کرد ریختم ...

عزیزم حرفات درسته اما چه فایده خودتو داغون کنی 

همش تلاش کنی برا اون ؟؟یه بارم تلاش کن برا خودت 

تا بخودت بها ندی و هی بخای رو اون و خونوادش زوم بشی بدتر از بدتره 

منم مثه تو بودم دیدم خونوادش خیلی میخاد نه من اسم از مادرش میاوردم نه اون از خونواده من 

سر یه مشکلی بخاطر مامانش منو خیلی اذیت کرد 

هیچی بهش نگفتم عصرش رفتم بیرون نشستم رو صندلی تو یه پارک با خودم فکر کردم ... خدایا چرا منکه این‌قدر دوسشون دارم باید اینطوری بشه ... اینقدر تو فکر بودم نفهمیده بودم چطوری ساعت شده بود ۱۱ شب من از ۴ عصر زده بودم بیرون ... اومدم خونه هیچی هم نگفتم شوهرمم پشیمون بود نگاهش کردم نق زد کجا بودی این موقع سلامش کردم گفتم هیچ جا عزیزم پاساژ بودم برا خودم 

رفتم خوابیدم ... صبحش پاشدم سلام و صبح بخیر به شوهرم انگار هیچی نشده صبحونش دادم رفتم دانشگاه ... اونم مونده بود چرا من هیچ حرفی نمی‌زنم اصلا

چون خیلی پر حرفم توخونه کلا همین مدلی چند روز کذشت همش میگفتم این اتفاق افتاد اما نباید بذارم بار دوم بشه نباید بذارم سرد شم ازش یا از خونوادش 

تهش فهمیذم من باید بخودم ارزش بدم همشم لازم نیست من نگران باشم لازم نیست من رسیدگی آنچنانی کنم 

من باید عادی باشم مثل خودش لازم نیست بیش از حد محبت کنم محبت خوبه خیلی معجزه می‌کنه اما زیادیش خرابت می‌کنه ... بجای محبت به دیگران و توقع ازشون به خودمون محبت کنیم از خودمون توقع کنیم عزیزم 

هیچ وقت تو دنیای مجازی غصه خوشبختی دیگران رو نخور اون اگه خوشبخت بود اون گوشی کوفتی از دستش میوفتاد😒خوشبختی به گفتن نیست به حس کردنه・_・;)⁩
مشاوره ک نمیتونم برم چ کتابی بخونم یا تو نت چی بزنم؟؟

هر چی به ذهنت میرسه یا برات سواله که میخای یاد بگیری سرچ کن چیزایی که بالا میاد بیشتر متوجه میشی چی میخای  خداروشکر هرچی سرچ کنی میاد بالا

2706