2703
2553
عنوان

سوهان روح من

| مشاهده متن کامل بحث + 794 بازدید | 45 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مادرشوهر و خواهر شوهر منم همینطور هستن چیزای خوبشو میگن به پسرمون رفته کارای بدشو میگن نمیدونیم به ک ...

دقیقا بابا از صب تا شب با منه من تربیتش میکنم خوبو بدو من یادش میدم بعد هی مادرشوهرم میگه ب پسرم رفته 

خیلی زود از پوشک باز شد برگشته میگه طفلی بچم ب پسرم رفته مسءولیت پدیره 

درحالیکه شوهر من بیشتر وقتا مسگولیت پدیر منو زندگیش نیس

خدایت شفایت دهد همه آرزوی زندگی مستقل و بچه و همسر آروم دارن شکر کن خدا رو میشناسم کسایی رو شوهر ...

هیچکی تو زندگی دیگران نیست بدونه چه میکشه 

خدا به اندازه به هرکسی بدبختی و گرفتاری داده قرار نیست همه گرفتاریشون شبیه به هم باشه

2720

ماها خوشمون میاد دنبال چیزای بدباشیم که خسته شیم 

چه زن چ مرد:/

من کاری ندارم زن یا مرد اما همیشه سرت تو زندگی خودت باشه ازدواج رو مسخره گرفتین ... مردا هم همینن 

اصلا انگار ازدواج نمیکنن که خوشحال باشن 

من همون قبل ازدواج قرار گذاشتم با هر آدمی رفتم تو رابطه خوشبخت باشم با وجود هر مشکلی 

جای اینکه نق بزنیم خوشحال باشیم همش غم و ناراحتی و گلایه چی رو درست می‌کنه واقعا ؟؟؟

میخاست درست بشه میشد وقتی نمیشه یعنی داریم بیخودی زندگی میکنیم 

برا زندگی و خوشبختیت کم نق بزن بیشتر تلاش کن و خوشحال باش و بخند⁦♥️⁩⁦♥️⁩

هیچ وقت تو دنیای مجازی غصه خوشبختی دیگران رو نخور اون اگه خوشبخت بود اون گوشی کوفتی از دستش میوفتاد😒خوشبختی به گفتن نیست به حس کردنه・_・;)⁩
2714

سلام خواهرای خوبم، صبحتون ب خیر و شااااادی عزیزان،،من میخوام ی گروه وات بزنم واسه ختم صلوات و ختم قرآن روزی ۲صفحه هرنفر بخونه،حالا البته نظرسنجی میکنیم،،،هر بار ب نیت یک چیز،،،خیلی از دوستان منتظر نی نی هستن،،،مثل خودم،و و و و .......،،،،اگه موافقین شمارتون خصوصی بفرستین برام،منم خانمم مثل شما،،،خدا پشت و پناهتون

یه بچه خوب داری پدر و مادرت دوست دارن شوهرت وفاداره چون عاشقته مادرشوهرت به نوش افتخار میکنه یه ...

ی بچه ی خوب ندارم ی بچه ی بی نظیر دارم گاهی فک میکنم اون قراره پناه من بشه بین ادما وگرنه خدا بزرگترین پناه زندگیمه 

شوهرم وفا داره ب خاطر ابروش ن ب خاطر عشقی ک بین ما اصن نیست فقط ب خاطر پسرم هم دیگه رو داریم تحمل میکنیم 

مادرشوهرم ب نوه اش افتخار کنه مگه بحث من اینه تمام خصلت های خوب پسرمو ب شوهرم نسبت میده انگار من هیچم این وسط یا من ی بد سلیقه ی کثیف چندشم فقط شوهرم مرتبه پسرم بچه ی مرتبیه میگه ب پسرم رفته درحالیکه من جم و جور میکنم شوهرمو منم ک داءم خونه رو مرتب نگه میدارم لباسای اونارو من داءم شسته و اتو شده نگه میدارم 

دقیقا بابا از صب تا شب با منه من تربیتش میکنم خوبو بدو من یادش میدم بعد هی مادرشوهرم میگه ب پسرم رفت ...

بگه بیخیال .نذار براش بشه نقطه ضعفت . اون فهمیده شمااز چه حرفایی که میزنه خوشت نمیاد برات دست گرفته. بگو آره خدارو شکر همه اخلاقاش به باباش رفته .خیلی خوشحالم . پس باید به همسایه بره 😁

خدا را بر آن بنده بخشایش است  که خلق از وجودش در آسایش است . 
خدایت شفایت دهد همه آرزوی زندگی مستقل و بچه و همسر آروم دارن شکر کن خدا رو میشناسم کسایی رو شوهر ...

از کجا میدونی همسر من ارومه 

من زندگی مستقل نمیخوام واقعا از ته دلم میخوام برم پیش پدرو مادرم 

منم ۱۶ عروس شدم  الان ۲۶هستم .میشه بگی چه بدیهایی کرده شوهرت؟

خیلی زیاده 

اصن این ادم انگار محبت ب من فقط ب منو بلد نیس ب خدا من کلی بهش محبت میکردم انگار ن انگار 

وقتی ناراحتم انگار ن انگار ولی اگه خانواده ی خودش پدرش مادرش ناراحت باشن نزدیکه خودشو بکشه همش با نقشه با من رفتار میکنه پنهان کاری بد دلی شک داشتن ب من همشو خیلی اخلاقای گندو مزخرف دیگه زیاده خواهیش از خانواده ی من ....

2706