2410
2553

میتونه 

دقیق تر فکر کن 

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

منم نظر مردم خیلی برام مهمه

میشه سوالم رو جواب بدین

میخام جوجه بخرم خودم بزرگ کنم برا تخم مرغش

از قضاوت بقیه میترسم 

شاغلم و فوق لیسانس 

میترسم بگن عین مادر بزک هاست و خسیسه و و....

گروه رز صورتی وزن شروع ۶۰.۵ چی باید بنوبسم توی امضام؟
میخای ماشین بخری

فقط یه مثال هست ، منظور اصلی اینه که آدم باید روی اهداف خودش تمرکز کنه به جای اهمیت دادن به نظرات بقیه

با هر کسی به اندازه شعورش صحبت میکنم
2714
کجاشو متوجه نشدی؟

خیلی پیچیده بود حرفت😁اوله صبحی ذهنم کشش نداره درکش کنم😁🙈 ولی ب مخالفته بقیه توجه نکن

یسریا از حسادتشونه

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕
فقط یه مثال هست ، منظور اصلی اینه که آدم باید روی اهداف خودش تمرکز کنه به جای اهمیت دادن به نظرات بق ...

دقیقا 

منتها من نمی تونم 

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   
منم نظر مردم خیلی برام مهمه میشه سوالم رو جواب بدین میخام جوجه بخرم خودم بزرگ کنم برا تخم مرغش از ...

من اساسا اهمیتی به نظراتشون نمیدم ، چون مصلحت خودمو بهتر از اونا میدونم ....فقط روی اهدافم تمرکز میکنم ...شما ببین چی به نفع خودته 

با هر کسی به اندازه شعورش صحبت میکنم
منم نظر مردم خیلی برام مهمه میشه سوالم رو جواب بدین میخام جوجه بخرم خودم بزرگ کنم برا تخم مرغش از ...

هن؟

هر کاری عشقته بکن 

ولی ی شونه تخم مرغ 15 تومنه 

خودتو عذاب نده 

2706