2703
2553
عنوان

همه بهم میگن بیشترمیخوره بهت😭بااین که تازه ماه دیگه میشم۲۲

| مشاهده متن کامل بحث + 1411 بازدید | 151 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

هر کی گفت سنت بهت نمیخوره تو هم زیر پوستی برین بهش شرمنده اعصابم از دست این پاییز و مریضیاش خرابه قا ...

چجوری برینم😂

از من میپرسن چرا انقدر جدی هستی؟؟چرا انقدر بیحوصله وبیحالی؟؟چرا حوصله هیچیو نداری؟؟چرا مثل یه تیکه سنگی؟چرا هیچی نمیخندونتت؟؟چراانقدر مغروری؟؟.     باید بگم هر سنگی از اسمون خدا اومد خورد توسر من حالا که مقصر بودم چه نبودم هرچی بودم خداسریع تقاصشو گذاشت تو‌کاسم ولی مشکل میدونی کجا بود؟اینجابود اونایی که هرکاری باهام کردن هنوزم دارن عشقو حال میکنن. بخاطر اینه مثل یه تیکه سنگم اره من اینم یه تیکه سنگ بی احساس   کاربر ⬅️‌ @saramaman ➡️هستم☹️ترکوندنم🥺
بخداهمه میگن ۲۶😢 عکس دوسال پیشمه اینجا۱۹سالم بود😭

نه عزیزم مشخصه سنی نداری .از دوسال پیش تا الانم مطمئنا تغییر چندانی نکردی اخه ۲سال چیزی نیست.

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍
2720
من ندیدم...😔

گذاشتم بازم ندیدی؟؟

از من میپرسن چرا انقدر جدی هستی؟؟چرا انقدر بیحوصله وبیحالی؟؟چرا حوصله هیچیو نداری؟؟چرا مثل یه تیکه سنگی؟چرا هیچی نمیخندونتت؟؟چراانقدر مغروری؟؟.     باید بگم هر سنگی از اسمون خدا اومد خورد توسر من حالا که مقصر بودم چه نبودم هرچی بودم خداسریع تقاصشو گذاشت تو‌کاسم ولی مشکل میدونی کجا بود؟اینجابود اونایی که هرکاری باهام کردن هنوزم دارن عشقو حال میکنن. بخاطر اینه مثل یه تیکه سنگم اره من اینم یه تیکه سنگ بی احساس   کاربر ⬅️‌ @saramaman ➡️هستم☹️ترکوندنم🥺
2714
خوب ۲ساله گذشته، مگه چقدر قیافه عوض میشه تو ۲سال، تازه اصلا بهت نمیخوره بچه داشته باشی

دوماهشه دلبندم😍

2706