1472
1459

قیمت امروز بلیط اتوبوس به هر کجا ایران در علی‌بابا

کلیک کنید

1436

درست دقیقا همینه متصوصا وقتی پی پی میکنه بعد یبوست دقیقا همین حس به ادم دست میده

پسر عزیزم افسوس ک من.تورا زمانیکه ک 6 ماهه در درون من زندگی میکردی از دست دادم درست در زمانیکه من و پدرتبرنامه ریزی تولد خواهرت را میکردیم 😔😔😔😔😔تموم شد خیلی راحت دیگ لازم نیست بعضیا بگن مگه میخای مهد کودک باز کنی پسرم مرد 😭
1444
انکار کل دنیا رو بهت دادن💩💩💩💩💩👶🧒👧

افرین با همین حس برابری میکنع😁😁

پسر عزیزم افسوس ک من.تورا زمانیکه ک 6 ماهه در درون من زندگی میکردی از دست دادم درست در زمانیکه من و پدرتبرنامه ریزی تولد خواهرت را میکردیم 😔😔😔😔😔تموم شد خیلی راحت دیگ لازم نیست بعضیا بگن مگه میخای مهد کودک باز کنی پسرم مرد 😭

وووییی من عاشق قیافه اون بچهه ایم که مامانش میگه میتونی نیم ساعت منتظر بمونی..بانمکه😆

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اینکه هیچکس شبیه حرفاش نیست به کنار....چرا هیچکس شبیه عکساش نیست؟!😕
وووییی من عاشق قیافه اون بچهه ایم که مامانش میگه میتونی نیم ساعت منتظر بمونی..بانمکه😆

من خودم یه بار کامل حاضر شدم بعد بچه کامل حاضر میخواستیم بریم عروسی رفتیم تو ماشین نشستیم هنوز استارت نزده بچه صداداد قینگ وبرگشتیم نیم ساعت بعد رفتیم

1476
من خودم یه بار کامل حاضر شدم بعد بچه کامل حاضر میخواستیم بریم عروسی رفتیم تو ماشین نشستیم هنوز استار ...

یعنی واقعا بچه داری سخته؟

ماه دیگه قراره دنیا بیاد از الان وحشت دارم...اینقدر که وحشت بچه داری دارم ترس از زایمان ندارم😐🙁

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اینکه هیچکس شبیه حرفاش نیست به کنار....چرا هیچکس شبیه عکساش نیست؟!😕
1457