1464
1411
عنوان

وقتی مامان میشی...

| مشاهده متن کامل بحث + 340 بازدید | 35 پست
یعنی واقعا بچه داری سخته؟ ماه دیگه قراره دنیا بیاد از الان وحشت دارم...اینقدر که وحشت بچه داری دارم ...

خیلی سخته

ولی خیلیییییی شیرین

اینقدر که دومی رو هم میاری بعدش🤣🤣🤣

صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
یه مادر باید قوی وصبور باشه وشاااااااد

یعنی وقت واسه خودمونم میذارن؟

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اینکه هیچکس شبیه حرفاش نیست به کنار....چرا هیچکس شبیه عکساش نیست؟!😕
خیلی سخته ولی خیلیییییی شیرین اینقدر که دومی رو هم میاری بعدش🤣🤣🤣

واقعا من الان یک پسر دارم هرموقع کسی زایمان میکنی بوی نی نیش من رو هوایی میکنه واسه دومی

تاپیک نکات پزشکی که هر مامانی باید بدونه               ورود تمام افراد سرماخورده، بچه دار، باردار، ویاردار، جوش دار و... به تاپیکم آزاده هردوشنبه وپنج شنبه هم بروزمیشه😉

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

خیلی سخته ولی خیلیییییی شیرین اینقدر که دومی رو هم میاری بعدش🤣🤣🤣

پس خیالم راحت شد😊

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یعنی وقت واسه خودمونم میذارن؟

وقتی خوابن باید به کارات برسی و به خودت وخونه واستراحت وغذا درستکردن  وقتی بیداره مخصوصا اولاش وقتت فقط واسه اونه با مدیریت وقت هم اضافه میاری به قول مادر شوهرم زن باسلیقه با بچه یه دستش بنده زن بی سلیقه دوتا دستش

تاپیک نکات پزشکی که هر مامانی باید بدونه               ورود تمام افراد سرماخورده، بچه دار، باردار، ویاردار، جوش دار و... به تاپیکم آزاده هردوشنبه وپنج شنبه هم بروزمیشه😉
1484

بچه ها من یه خوددرگیری مزمن با خودم دارم😔😔😔😔

خیلی دلم میخواد بچه داشته باشم اما تا یه روز پریودم عقب میفته هزارجور نذر میکنم تا پریود بشم.خیلی از بارداری میترسم.نکنه اتفاقی بیفته براش.سالمه یا نه.خدایاااااا😢😢

وووییی من عاشق قیافه اون بچهه ایم که مامانش میگه میتونی نیم ساعت منتظر بمونی..بانمکه😆

پی پی کرده درست لحظه ای که میخوان برن 🤣

اگر توهین کنی برات گزارش میزنم، کسی هم که قصد کل کل بیخودی داشته باشه بیشتر از 2 مرتبه جواب ریپلای ش رو نمیدم 😄این است رمز آرامش در سرزمین عجایب، نی نی سایت....... عشق مامان تو یه نسخه کوچیک از منو باباتی میدونم همین ماه میای تو دل مامان، خدایا ممنون بخاطر مهربونی بی نهایتت، شُکر من این ماه مامان یه نی نی سالم و صالح و زیبا میشم مطمئنم💪😍
وقتی خوابن باید به کارات برسی و به خودت وخونه واستراحت وغذا درستکردن  وقتی بیداره مخصوصا اولاش ...

خدا کمکم‌ کنه😆

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بچه ها من یه خوددرگیری مزمن با خودم دارم😔😔😔😔 خیلی دلم میخواد بچه داشته باشم اما تا یه روز پریود ...

تو ازته دلت نمیخوای مامان شی همین باید از ته دلت بخوای

8
خدا کمکم‌ کنه😆

خدا به وقتت برکت میده صبر میده وگرنه اگه بچه کسی دیه باشه میزاریش سره کوچه بچه ی خود ادم شیرینه 

از ته ته دلم میخوام.اما چون ی بار تو 4 هفته سقط کردم میترسم😢😢😢😢

منم سقط داشتم میدونم چی میگی باید خودت رو بسپری به خدا همین یه تاپیک میخوام الان بزنم بیا اون جا جوابت رو میگیری 

تاپیک زدی خبرم کن

زدم

1396