2733
2734
عنوان

وای دارم دیونه میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 422 بازدید | 20 پست

بروتوی پوشه های شخصی یافایل شخصی یااسمش یه انگلیسی اپلیکیشن

بعدبروروی اندروید که کنارش شکل تنظیمات

بعدش میری فایل تل گرام ودیگه شبکه های مجازیت

یه گزینهobbjداره وبعدشcacheپاک کن اون پرداخت شده هایاهمون cache

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید

منم گوشیم اینجوری شده بود رفتم گوگل پلی اونجا کلی برنامه از قبل دانلود کرده بودم که از حافظه گوشیم پاک کرده بودم ولی توی تاریخچه گوگل پلی پاک نشده بود ، همرو پاک کردم کلی فضا آزاد شد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم گوشیم اینجوری شده بود رفتم گوگل پلی اونجا کلی برنامه از قبل دانلود کرده بودم که از حافظه گوشیم پ ...

منم همه برنامه هامو پاک کردم ب امید اینکه حافظه ازاد بشه جز واتساپ ولی نمیشه

2731