2410
2553
عنوان

وای دارم دیونه میشم

422 بازدید | 20 پست

چکار کنم حافظه داخلی گوشیم خالی بشه؟

حافظه داخلی گوشیم۸گیگه وهیچ برنامه ای جز برنامه های خود گوشیم تو حافظه داخلی نیستش.ولی دراین حال حافظه میزنه پر.

اهنگ و عکس و فیلم چی 

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بزن مدیریت فایل .برو قسمت برنامه ها.تمام برنامه های گوشیت .به ردیف میان .ببین کدومشون مگابایتشون بالاست . .بزن روی هر کدوم که خواستی .میاد پاک کردن داده ها

گاهی مرگ،فقط جدا شدن روح از بدن نیست                                           دختر باشی و                                                                پدر برود                                                             تو برای همیشه مُردی...
2720
2714
مامان کوچولو دخترت در چه حاله؟

خوبه عزیزم دیگ خوب شده مرسی ک پرسیدی😘😘😘

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
بزن مدیریت فایل .برو قسمت برنامه ها.تمام برنامه های گوشیت .به ردیف میان .ببین کدومشون مگابایتشون بال ...

خوب اینجوری خود برنامه متوقف میشه.امتحان کردم.نمیشه ک برنامه های خود گوشی رو متوقف کرد

تنظیمات گوشیت وارد شو 

برو قسمت مدیریت فایل 

باز میشه چندین گزینه میاد البته باید روی حافظه داخلی باشه و فایل ها رو باز کنی اونجا عکس فیلم یا هر فایلی ک حذف کردی بازم مونده 

یااگه برنامه هایی مثل تلگرام واتساپ یا هربرنامه ای ک داری وارد شو و هرچی هست رو خالی کن چون بجز گالری یا داخل خود برنامه حافظه داخلی هم پرمیشه حتی اگ حذف کنی باید بری و حافظه رو خالی کنی 

گوشیه من سامسونگه و ماهی ی بار حافظه رو تو قسمت مدیریت فایل خالی میکنم 

2706