1619
1605
عنوان

وای دارم دیونه میشم

412 بازدید | 20 پست

چکار کنم حافظه داخلی گوشیم خالی بشه؟

حافظه داخلی گوشیم۸گیگه وهیچ برنامه ای جز برنامه های خود گوشیم تو حافظه داخلی نیستش.ولی دراین حال حافظه میزنه پر.

اهنگ و عکس و فیلم چی 

جای تعجب داره اونیکه زود ازدواج میکنه رو یقه شو میگیرید میگید تو جامعه تاثیر میذاره اونوقت بیحجابی تاثیر نمیذاره نکنه اون شخصیه این عمومی هه به دنبال منافع خودشونن بعضیا اگه حجاب و پوشش تو به من ربطی نداره و نیگی سرت تو زندگی خودت باشا ازدواج من بچه دار شدنم تحصیلاتم سنم به توووو هیییچچچچ زبطی نداره عزیزم سرت تو لاک خودت باشه

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1613
مامان کوچولو دخترت در چه حاله؟

خوبه عزیزم دیگ خوب شده مرسی ک پرسیدی😘😘😘

جای تعجب داره اونیکه زود ازدواج میکنه رو یقه شو میگیرید میگید تو جامعه تاثیر میذاره اونوقت بیحجابی تاثیر نمیذاره نکنه اون شخصیه این عمومی هه به دنبال منافع خودشونن بعضیا اگه حجاب و پوشش تو به من ربطی نداره و نیگی سرت تو زندگی خودت باشا ازدواج من بچه دار شدنم تحصیلاتم سنم به توووو هیییچچچچ زبطی نداره عزیزم سرت تو لاک خودت باشه
بزن مدیریت فایل .برو قسمت برنامه ها.تمام برنامه های گوشیت .به ردیف میان .ببین کدومشون مگابایتشون بال ...

خوب اینجوری خود برنامه متوقف میشه.امتحان کردم.نمیشه ک برنامه های خود گوشی رو متوقف کرد

1614

تنظیمات گوشیت وارد شو 

برو قسمت مدیریت فایل 

باز میشه چندین گزینه میاد البته باید روی حافظه داخلی باشه و فایل ها رو باز کنی اونجا عکس فیلم یا هر فایلی ک حذف کردی بازم مونده 

یااگه برنامه هایی مثل تلگرام واتساپ یا هربرنامه ای ک داری وارد شو و هرچی هست رو خالی کن چون بجز گالری یا داخل خود برنامه حافظه داخلی هم پرمیشه حتی اگ حذف کنی باید بری و حافظه رو خالی کنی 

گوشیه من سامسونگه و ماهی ی بار حافظه رو تو قسمت مدیریت فایل خالی میکنم 

1641

بروتوی پوشه های شخصی یافایل شخصی یااسمش یه انگلیسی اپلیکیشن

بعدبروروی اندروید که کنارش شکل تنظیمات

بعدش میری فایل تل گرام ودیگه شبکه های مجازیت

یه گزینهobbjداره وبعدشcacheپاک کن اون پرداخت شده هایاهمون cache

سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#جاوید_باد_ایرانم

منم گوشیم اینجوری شده بود رفتم گوگل پلی اونجا کلی برنامه از قبل دانلود کرده بودم که از حافظه گوشیم پاک کرده بودم ولی توی تاریخچه گوگل پلی پاک نشده بود ، همرو پاک کردم کلی فضا آزاد شد

منم گوشیم اینجوری شده بود رفتم گوگل پلی اونجا کلی برنامه از قبل دانلود کرده بودم که از حافظه گوشیم پ ...

منم همه برنامه هامو پاک کردم ب امید اینکه حافظه ازاد بشه جز واتساپ ولی نمیشه

1639