1464
1459
عنوان

وای دارم دیونه میشم

410 بازدید | 20 پست

چکار کنم حافظه داخلی گوشیم خالی بشه؟

حافظه داخلی گوشیم۸گیگه وهیچ برنامه ای جز برنامه های خود گوشیم تو حافظه داخلی نیستش.ولی دراین حال حافظه میزنه پر.

اهنگ و عکس و فیلم چی 

پسر عزیزم افسوس ک من.تورا زمانیکه ک 6 ماهه در درون من زندگی میکردی از دست دادم درست در زمانیکه من و پدرتبرنامه ریزی تولد خواهرت را میکردیم 😔😔😔😔😔تموم شد خیلی راحت دیگ لازم نیست بعضیا بگن مگه میخای مهد کودک باز کنی پسرم مرد 😭

مامانای خوش سلیقه اگه دنبال لباس با قیمت مناسب هستین 

حتما به ما سر بزنید

تازه برای نی نی سایتی ها 10 درصد هم  تخفیف داریم

1436

گوشیه منم اونطوریه بااینکه عکس وفیلم واهنگام رومیمورین بازم فضاش کمه.اگ تلگرام داری بروچیزایی ک دان کردی روبحذف درس میشه

شاخ بودن توفضای مجازی مث پولداربودن توبازیGTAمیمونه🙄🙄🙄
مامان کوچولو دخترت در چه حاله؟

خوبه عزیزم دیگ خوب شده مرسی ک پرسیدی😘😘😘

پسر عزیزم افسوس ک من.تورا زمانیکه ک 6 ماهه در درون من زندگی میکردی از دست دادم درست در زمانیکه من و پدرتبرنامه ریزی تولد خواهرت را میکردیم 😔😔😔😔😔تموم شد خیلی راحت دیگ لازم نیست بعضیا بگن مگه میخای مهد کودک باز کنی پسرم مرد 😭
بزن مدیریت فایل .برو قسمت برنامه ها.تمام برنامه های گوشیت .به ردیف میان .ببین کدومشون مگابایتشون بال ...

خوب اینجوری خود برنامه متوقف میشه.امتحان کردم.نمیشه ک برنامه های خود گوشی رو متوقف کرد

1334

تنظیمات گوشیت وارد شو 

برو قسمت مدیریت فایل 

باز میشه چندین گزینه میاد البته باید روی حافظه داخلی باشه و فایل ها رو باز کنی اونجا عکس فیلم یا هر فایلی ک حذف کردی بازم مونده 

یااگه برنامه هایی مثل تلگرام واتساپ یا هربرنامه ای ک داری وارد شو و هرچی هست رو خالی کن چون بجز گالری یا داخل خود برنامه حافظه داخلی هم پرمیشه حتی اگ حذف کنی باید بری و حافظه رو خالی کنی 

گوشیه من سامسونگه و ماهی ی بار حافظه رو تو قسمت مدیریت فایل خالی میکنم 

1418

بروتوی پوشه های شخصی یافایل شخصی یااسمش یه انگلیسی اپلیکیشن

بعدبروروی اندروید که کنارش شکل تنظیمات

بعدش میری فایل تل گرام ودیگه شبکه های مجازیت

یه گزینهobbjداره وبعدشcacheپاک کن اون پرداخت شده هایاهمون cache

🖤بذارسایه ت همیشه رو،سرم باشه...🖤

منم گوشیم اینجوری شده بود رفتم گوگل پلی اونجا کلی برنامه از قبل دانلود کرده بودم که از حافظه گوشیم پاک کرده بودم ولی توی تاریخچه گوگل پلی پاک نشده بود ، همرو پاک کردم کلی فضا آزاد شد

منم گوشیم اینجوری شده بود رفتم گوگل پلی اونجا کلی برنامه از قبل دانلود کرده بودم که از حافظه گوشیم پ ...

منم همه برنامه هامو پاک کردم ب امید اینکه حافظه ازاد بشه جز واتساپ ولی نمیشه

1450