1600
1480

من دورههام 26 روزه س امروز روز 28 هست دو روزه فهمیوم باردارم روز 26 بتا 93 بود الان هیچ علائمی ندارم نوک سینه درد میکرد که اونم دیگه درد نمیکنه خیلی استرس دارم 

فقط 21 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

تا چن روز دیگه همچی درد بگیره نتونی حموم هم کنی😁

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستان گلم شیرازی هستم دیگه نپرسید کجایی هستی😘تیر 98:سلام خدا جونم ممنون که میخوای این ماه بعد چهار سال بهم نی نی بدی😘و تیکرم رو واقعی کنی.دوستت دارم.😘 31 مرداد:یک هفته قبل موعد بعد دو ساعت بی بی یه هاله خیلی توهمی انداخت😬.3 شهریور:میدونستم این ماه میخوای یه بچه سالم و صالح بهم بدی.عاشقتم خدا جونم.خودت ازش محافظت کن سالم بیاد بغلم😍26 شهریور:خدا جونم ممنون که صدای قلب عشقم رو شنیدم عاشقتم خدا جونم چجوری شکرت کنم😄.1آبان سونو nt الهی قربون دست و پای کوچولوت برم مادر با دیدنت قند تو دلم اب شد.خدایا ممنونم ازت❤16آذر سونو انومالی:👧دختری دارم با چشمای مشکی،پیرهن گلدار دومن زرشکی،دختر من صد قل هو الله داره،چشم سیاش هزار ماشالا داره ،خدایا شکرت بخاطر سلامتی عزیز دردونم😇1 دی:سلام مامانی قشنگم اتاقت مبارکت باشه الهی دورت بگردم💋.14 دی:امروز حرکاتت رو بوضوح از رو شکمم دیدم فکر کنم خیلی گرسنه ای که چند تا ضربه محکم به مامان زدی چراغ خونم.دردت به جونم.خدایا روزی هزار بار شکرت میکنم💞

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

فعلا علایمت انقد زود اشکار نمیشه گلم از هفته اینده یواش یواش شروع میشه😊😊

عاشقتم سپاه❤❤ عاشقتم سردار سلیمانی❤❤ با تمام وجودم دوستت دارم تو زندگیم برای تو بود ک اندازه دریا ها اشک هام سرازیر شد دیگه هیچ کس جاتو نمیتونه بگیره تو رفتی وقتی تورو کشتن ما همه خواب بودیم تو امنیتی بودیم ک تو ساختی برامون و ما هیچکاری نتونستیم برات بکنیم😔😔😔😔😑😑 تو.یه شیر مرد بودی ک در اوج ساده بودن زیباترین بودی افسوسسسس ک دیگه نداریمت.....💔💔💔کاش بعضییا بفهمن سپاه چه کارهای بزرگی انجام داد براشون:جنگ:سپاه.سیل:سپاه.راه سازی سد سازی زلزله دستگیری عبدالمالک ریگی .دستیگیری جیسون رضاییان دستگیری روح الله زم.مبارزه با گروه های تروریستی شرق و غرب...حفاظت فرودگاه ها..حفاظت شخصیتها.مقابله با داعش .حفاظت از مرز های آبی.انتقام از حمله داعش .انتقام از ترور حاج قاسم ❤بازوی پرتوان امام و رهبری:سپاه .هنوزم بگم  ......(((خاهش میکنم یک اشتباه از یک فرد در این سازمان انقلابی و مردمی باعث نشه تا خدمات ارزنده این نهاد مقدس رو فراموش کنیم)))قابل توجه بعضیا🔫🔫🔫🔫🔫
1546
1432
یعنی الان طببعیه؟ سینه م شه درد نمیکنه

واسه من هفته 5 شروع به درد گرفتن کرد اولش کم بود بعد زیاد شد الان هم کمتر شده

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستان گلم شیرازی هستم دیگه نپرسید کجایی هستی😘تیر 98:سلام خدا جونم ممنون که میخوای این ماه بعد چهار سال بهم نی نی بدی😘و تیکرم رو واقعی کنی.دوستت دارم.😘 31 مرداد:یک هفته قبل موعد بعد دو ساعت بی بی یه هاله خیلی توهمی انداخت😬.3 شهریور:میدونستم این ماه میخوای یه بچه سالم و صالح بهم بدی.عاشقتم خدا جونم.خودت ازش محافظت کن سالم بیاد بغلم😍26 شهریور:خدا جونم ممنون که صدای قلب عشقم رو شنیدم عاشقتم خدا جونم چجوری شکرت کنم😄.1آبان سونو nt الهی قربون دست و پای کوچولوت برم مادر با دیدنت قند تو دلم اب شد.خدایا ممنونم ازت❤16آذر سونو انومالی:👧دختری دارم با چشمای مشکی،پیرهن گلدار دومن زرشکی،دختر من صد قل هو الله داره،چشم سیاش هزار ماشالا داره ،خدایا شکرت بخاطر سلامتی عزیز دردونم😇1 دی:سلام مامانی قشنگم اتاقت مبارکت باشه الهی دورت بگردم💋.14 دی:امروز حرکاتت رو بوضوح از رو شکمم دیدم فکر کنم خیلی گرسنه ای که چند تا ضربه محکم به مامان زدی چراغ خونم.دردت به جونم.خدایا روزی هزار بار شکرت میکنم💞

نگران نباش

منم هفته هفتم هیچ  کدوم از علائمی  که بقیه میگنو ندارم

نه سینه درد نه تهوع فقط یکم کمردرد دارم 

همه که  یه مدل نیستن

فقط 19 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی چون پیچکی است که انتهایش میرسد پیش خدا🥰🥰
بله 

شما باردارهستی

خانمی 

به علایم اصلا اهمیت نده 

من اصلا هیچ علایمی نداشتم انگار نه انگار بارداربودم

استرسو بریز دور

ارامش ارامش ارامش

فکرهای بد ممنوع

مامان شدنتم مباااارک

سینه م درد نمیکنه سفت هم نیست قبل موعدم و تا دیروز درد میکرد 

اولش همین ترساهست..علائم یه روز هست یه روز نه..یه روز زیاده. یه روز کم..نگران نباش

خدایا!ای محبوب من..به همه کسانی که به تو ایمان راسخ دارند آرامشی از جنس مصلحتت عطا فرما..
1563
شما باردارهستی خانمی  به علایم اصلا اهمیت نده  من اصلا هیچ علایمی نداشتم انگار نه انگار ...

خیلی ممنون  تو رو خدا دعا کنید سالم باشه سقط نکنم 35 سالمه 

فقط 21 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

سلام خانما صبحتون بخیر.من ۲۶ برج ۶ اقدام کردم.۱۸ برج هفت پرییود شدم.تخمدان پلی کیستیک هم دارم.فقطم طبیعی جلوگیری میکردم ۲ سال هم ازوداج کردم.ولی الان هم کمر درد دارم هم دل درد .اصن یه مدلی شدم انگار میخوام پرییود شم.به نظرتون باردارم؟

1547